اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / حضور مدیر کل زندانهای استان در زندان مرکزی تبریز ودیدار با مددجویان بند نسوان

حضور مدیر کل زندانهای استان در زندان مرکزی تبریز ودیدار با مددجویان بند نسوان

مراسم ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن در بند زنان زندان تبریز با حضور مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان بنقل از روابط عمومی زندان تبریز، مراسم ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن در بند زنان زندان با حضور مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

حسن محمد یاری مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی ،حضرت زهرا(س) را الگوی سعادت و کمال برای انسانها دانست و افزود اگر بتوانیم در امر دین در دنیای خویش از حضرت فاطمه (س) تبعیت نمائیم به سعادت و کمال دنیوی و اخروی نایل خواهیم آمد.ایشان در بخش دیگری از سخنانش مقام مادری را مسئولیت پرورش و تربیت و تعالی انسان دانست و افزود:دین مبین اسلام مقام زن را بسیار محترم و ارزشمند قرار داده است بطوریکه مسئولیت تربیت و تعالی انسان را به مادر محول نموده است .

مدیر کل زندانهای استان با تبریک ایام ولادت نورانی ام ابیها حضرت صدیقه طاهره خطاب به مددجویان گفت:اینکه انسان دچار خطاء و اشتباه شده و در دام مکر و خدعه شیطانی گرفتار می آید امری است که ممکن است دامن هر انسان را بگیرد اما آنچه مورد انتظار اهلبیت دین است:توبه،و انابه و جبران مافات و برگشت به سوی نور و خداست که برنامه های فرهنگی و تربیتی و فعالیتهای اصلاحی زندان عموماً در این راستا می باشد.

بر پایه این گزارش قویدل مدیر زندان مرکزی تبریز،علیمددی رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندانهای استان و محرمی رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندان تبریز نیز حضور داشتند که اجرای برنامه مولودی خوانی و سخنرانی ،سرود،همخوانی – تواشیح – اجرای نمایش طنز و مسابقه سرگرمی و نشاط و جنگ شادی و تجلیل و تقدیر از مددجویان فعال از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

شایان ذکر است مدیر کل زندانهای استان به همراه قاضی ناظر زندان تبریز ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان بند نسوان تبریز به استماع مشکلات آنها پرداختند .

 

حضور مدیر کل زندانهای استان در زندان مرکزی تبریز ودیدار با مددجویان بند نسوان

حضور مدیر کل زندانهای استان در زندان مرکزی تبریز ودیدار با مددجویان بند نسوان

حضور مدیر کل زندانهای استان در زندان مرکزی تبریز ودیدار با مددجویان بند نسوان

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image