اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / در محکومیت فتنه انگیزی دشمنان خارجی؛مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه شرکت کردند

در محکومیت فتنه انگیزی دشمنان خارجی؛مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه شرکت کردند

همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار تبریز ، مدیرکل زندانهای استان به همراه پرسنل ، پس از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در محکومیت فتنه انگیزی دشمنان خارجی در سو استفاده از اعتراضات مردم به وضعیت اقتصادی که آشوب های کور در برخی شهرها منجر شد راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی با شکوه نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌‌شرقی، فرمانده سپاه عاشورا، نماینده عالی دولت در استان و سایر مسئولان نیز حضور داشتند.

مردم تبریز با اعلام انزجار از اهانت آشوبگران به پرچم ایران، ولایت فقیه و تخریب اموال عمومی، طی شعارهایی خواستار برخورد با عوامل فتنه شدند و با مرگ بر آمریکا، انگلیس و مرگ بر آل‌‌سعود، نفرت‌‌شان را از سیاست‌‌های مداخله آمیز این کشورها در امور ایران نشان دادند. مردم تبریز در محکومیت اغتشاشات اخیر بعد از اقامه نماز ظهر، حماسه‌‌ای دیگر رقم زدند و با شعار «تبریزلی‌‌لر قان ورر، ولایته جان ورر»، بار دیگر با آرمان‌‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

حضور مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه

حضور مدیرکل و کارکنان زندانهای استان در راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image