اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / حضور رئیس کل ودادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح در زندان مرکزی تبریز

حضور رئیس کل ودادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح در زندان مرکزی تبریز

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی تبریز، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز مراسم ویژه ای برای مددجویان بند نظامی با حضورحجت الاسلام  فرجی رئیس کل سازمان قضایی نیروهای مسلح استان وغفران نیا دادستان دادسرای نظامی نیروهای مسلح استان و دیگر قضات و مسئولان عالی قضایی درمعیت قویدل سرپرست  و دیگرمسئولین زندان ومددجویان بند نظامی درسالن اجتماعات برگزارگردید.

قویدل سرپرست زندان مرکزی تبریزضمن خیر مقدم و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مسئولان عالی قضایی گزارشی ازاقدامات وعملکرد زندان درتمامی زمینه ها ارائه نمود.

حجت الاسلام محرمی در ادامه گزارشی از اقدامات ویژه ای که برای مددجویان بند نظامی در کنار اقدامات اصلاحی و تربیتی درجهت بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش جامعه و خانواده هایشان ارائه و این امتیازو تکریم ویژه را به جهت اینکه این محبوسین از یک طرف نظامی بوده و ازطرفی بایستی مجدد به ارگانهای مربوطه بازگردند برنامه های ویژه ای به این مددجویان ارائه می گردد.

در ادامه  حجت الاسلام فرجی رئیس کل سازمان قضایی نیروهای مسلح استان به ایراد سخنرانی پرداخته وضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر ازسرپرست  زندان تبریزبه جهت اقدامات انجام شده درطول سال به ارائه اهداف سازمان قضایی و اقدامات وعملکردصورت گرفته سال ۹۷ درخصوص سازمان قضایی نیروهای مسلح پرداخته و در پایان به هریک از مددجویان به همین مناسبت ۱۰ روزمرخصی تشویقی اعطاو مددجویانی که تا ۱۵ روز از حبس آنان مانده بود پایان حبس اعطاء و آزادنمود .

شایان ذکراست دیدارچهره به چهره با مددجویان و رسیدگی به درخواستهای کتبی و شفاهی آنان و اجرای سرود های انقلابی توسط مددجویان بند نظامی ، تواشیح ومسابقه قرآنی وپذیرایی ازدیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود .

حضور رئیس کل ودادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح در زندان مرکزی تبریز

حضور رئیس کل ودادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح در زندان مرکزی تبریز

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*