اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان

حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی  زندان میانه ، رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان با حضور در زندان میانه با سلیمی  سرپرست  زندان میانه دیدار نمود.

این جلسه با توجه به اهمیت آموزش و ترویج در ارتقاء دانش علمی و عملی در ایجاد زمینه های اشتغال و جلوگیری از تبعات بیکاری در جامعه و همچنین فراهم نمودن زمینه های مشارکت و همکاری در ارتقای حرفه آموزی زندانیان و برخورداری آنان از خدمات آموزشی لازم ازطریق ایجاد مهارت  و با هدف کاهش جرائم  و استفاده بهینه از امکانات موجود ، برگزار گردید .

بهروز سلیمی ، سرپرست اداره زندان میانه ضمن تقدیر و تشکر از  زحمات حسنی  ، رئیس فنی و حرفه ای شهرستان و همکاران  آن اداره و  بعد از تبیین  سیاستهای سازمانی در زمینه اشتغال و حرفه آموزی اظهار داشت : اساس فعالیتهای زندانبانی اسلامی اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته است که در این راستا سیاستهای سازمانی در جهت اجرای دقیق برنامه های اشتغال و حرفه آموزی و  بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه می باشد

وی در ادامه افزود : اشتغال و حرفه آموزی از اهم فعالیتهای تلاش گران عرصه زندانبانی است ، که در این مورد اداره زندان با استفاده از بسترهای موجود و با رعایت اصول و قوانین ، در جهت استفاده بهینه از اوقات فراغت مددجویان با همکاری دستگاه های ذیربط علی الخصوص فنی و حرفه ای  با ارائه آموزش های لازم علاوه بر ایجاد کلاس های آموزشی با اعطای گواهینامه های ارائه شده امکان استفاده زندانیان حائز شرایط از امکان اشتغال در بیرون از زندان را بعد از آزادی برای آنها فراهم می کند .

در ادامه حسنی ، رئیس فنی و حرفه ای شهرستان میانه  قول مساعد داد که  در راستای تفاهم نامه استانی و همکاری مشترک فی مابین اداره کل زندانهای استان و سازمان فنی و حرفه ای استان ، در اجرای تمامی دوره های آموزشی فنی و حرفه ای به مددجویان زندان میانه همکاری لازم را داشته باشد.

وی افزود : پیگیری های رئیس و مسئولین زندان میانه در راستای ایجاد بستر مناسب برای برگزاری کلاس های آموزشی به مددجویان ستودنی است که این امر باعث می شود تا ما بیش از پیش به انجام وظیفه خود کوشاتر باشیم .

در ادامه حاضرین از کلاسهای آموزشی فنی و حرفه ای و نحوه آموزش فراگیران و  همچنین کارگاه اشتغال داخل زندان بازدید نمودند .

حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان این شهرستان

حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان این شهرستان

حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان این شهرستان

حضور رئیس اداره فنی و حرفه ای شهرستان میانه در زندان این شهرستان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*