اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / حضور بازرسین ستاد صیانت ازحقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری ،از اداره کل زندانهای استان

حضور بازرسین ستاد صیانت ازحقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری ،از اداره کل زندانهای استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان ، بازرسین اعضاء ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداری  به منظور بررسی وضعیت حقوق ارباب رجوع وهمچنین  رعایت  مسئله عفاف و حجاب از اداره کل زندانهای استان بازدید نمودند.

بر اساس این گزارش،ابتداء جلسه هماهنگی با حضور هیات بازدید کننده و اعضاء کمیته صیانت از حقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری با مسئولین  این دو حوزه ، در اداره کل زندانهای استان برگزار شد.

در ادامه  اعضاء کمیته صیانت از حقوق شهروندی و عفاف وحجاب از واحدهای مختلف اداره کل زندانها بالاخص قسمت هایی که بیشترین مراجعه کننده را دارند بازدید بعمل آوردند

در ادامه دبیران ستاد صیانت از حقوق شهروندی  وعفاف وحجاب  اداره کل  زندانهای استان دراتاق ویدیو  کنفرانس  با ارائه مستندات و پخش کلیپ کلیه فعالیتها و اقدامات انجام شده در زندانهای استان را ، تشرح و ارائه نمودند.

بازرسین صیانت از حقوق شهروندی وعفاف وحجاب   درخصوص اینکه تمام دستگاههای اجرایی استان در زمینه های حقوق شهروندی ، دولت الکترونیک ، عفاف و حجاب و میزخدمت بر اساس دستورالعمل های ابلاغی و با توجه به مستندات بررسی و امتیاز دهی می شوند توضحیاتی  را ارائه دادند.

مسئول هیئت بازرسی حقوق شهروندی استانداری دراین جلسه خاطر نشان کرد : رعایت کرامت انسانی زندانیان وحفظ حرمت وشخصیت آنان در زندانهای استان وبرخورد انسان دوستانه همکاران نمایان بوده واین جای خوشحالی است که مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت رسانی به مردم جزو وظایف دینی وانسانی خود میدانند.

در پایان اعضاء بازرسین ستاد صیانت از حقوق شهروندی در دیداربا مدیر کل زندانهای استان ،ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد و اقدامات انجام شده ، توجه به مسئله عفاف وحجاب و همچنین  وضعیت  رسیدگی به موقع به درخواستها و مسائل ومشکلات و پاسخگویی به ارباب رجوع و زندانیان و خانواده هایشان ابراز رضایت نمودند .

حضور بازرسین ستاد صیانت ازحقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری ،از اداره کل زندانهای استان

حضور بازرسین ستاد صیانت ازحقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری ،از اداره کل زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image