اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان : عاملین ذیحساب باید آشنایی کامل به قوانین ،مقرارت ودستورالعمل ها را داشته باشند

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان : عاملین ذیحساب باید آشنایی کامل به قوانین ،مقرارت ودستورالعمل ها را داشته باشند

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با عاملین ذیحساب زندانهای استان جلسه مشترک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان در آستانه سال جدید اولین جلسه هم اندیشی وهم افزایی ویژه عاملین ذیحساب ادارات تابعه با حضور حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ،رضازاده ذیحساب و کلیه عاملین ذیحسابی در زندانهای استان برگزار گردید.

مدیر کل زندانهای استان در ابتدای سخنان خود به اعتبارات تملکی تاکید کرد وافزود : عاملین ذیحساب در زندانهای استان به دریافت اعتبارات تملکی ونحوه هزینه کرد آن برای نوسازی ساختمانها وهمچنین بازسازی تجهیزات در زندانها توجه بیشتری داشته ونسبت به رفع نواقصات موجود در این راستا قدم بردارند.

محمدیاری در ادامه اظهار داشت : برای اینکه بتوانیم کارایی بهتر و مطلوبتر داشته باشیم  مستلزم آگاهی و تسلط کافی بر کار و فعالیت مورد نظر و نیز مستلزم شناسایی مشکلات و مسائل موجود می باشد که بتوان به راحتی و سریعتر و در حد اقل زمان ممکن مشکلات را رفع و به آنها ترتیب اثر داد.

ایشان در ادامه بر جذب اعتبارات در حوزه بهداشت ودرمان تاکید کرد وافزود :باید با برنامه ریزی هدفمند از تمام ظرفیتها در راستای جذب اعتبارات در حوزه بهداشت ودرمان زندانیان  ، مخصوصاً ظرفیتهای موجود در ادارت بهداشت ودرمان شهرستانها  بهره ی کافی را ببریم .

مدیرکل زندانهای استان در ادامه ، آشنایی کامل با مقررات ،ضوابط ودستورالعمل های سازمانی را یکی از مسائل مهم ذیحسابی درستاد اداره کل و ادارات تابعه عنوان کرد .

محمدیاری در ادامه این نشست نقش عاملین ذیحساب در حوزه نظارت بر هزینه‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و به طرح راهکارهای سازنده ی عاملین ذیحساب  در این خصوص تآکید کرد.

محمدیاری در پایان با تأکید بر ضرورت کیفی‌سازی فعالیت‌ها و عملکرد‌ها، تلاش جهادی  و تحرک هر‌ چه بیشتر کارکنان به منظور تحقق برنامه های اصلاحی وتربیتی را خواستار شد.

شایان ذکر است در این نشست رضازاده ذیحساب ستاد اداره کل به بیان عملکرد در حوزه های مختلف امور مالی پرداخت و در ادامه هریک از عاملین ذیحساب ادارات تابعه به بیان مشکلات خود پرداختند.

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان با عاملین ذیحساب زندانهای استان جلسه مشترک برگزار کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*