اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان :ضرورت بهره مندی از افراد توانمند در انجمن های حمایت زندانیان

حسن محمدیاری مدیر کل زندانهای استان :ضرورت بهره مندی از افراد توانمند در انجمن های حمایت زندانیان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان اولین جلسه هیات مدیره ی انجمن حمایت از زندانیان تبریز با حضور خلیل الهی دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان ،محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ودیگر اعضاء هیات مدیره  در سالن جلسه مرکز آموزش وپژوهش زندانهای استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه خلیل الهی دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اشاره ای به فلسفه تشکیل انجمن حمایت از زندانیان کرد وافزود : وظیفه اصلی این نهاد غیردولتی حمایت از خانواده های زندانیان در حبس و پیشگیری از وارد شدن آسیب های اجتماعی به خانواده های آنهاست که در این راستا انجمن حمایت زندانیان تبریز در جهت ارائه خدمت به خانواده زندانیان موفق عمل کرده است که جا دارد از مدیر عامل این انجمن نهایت تقدیر وتشکر را نمایم.

در ادامه دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان با بیان اینکه انجمن حمایت زندانیان تبریز بعنوان یکی از انجمن های مطرح و توانمند در سطح کشور همواره نقش پشتیبانی و حمایتی قابل توجهی را از زندان تبریز داشته ،اظهار داشت :مساعدت وکمک های مالی در ایجاد فضا های فیزیکی به منظور تکریم خانواده مددجویان و همچنین توسعه آموزش های قرآنی وفعالیت های فرهنگی از جمله اقدامات ارزنده ای بود که توسط این نهاد مردمی در زندان تبریز انجام گرفته است.

خلیل الهی  تصریح کرد: انجمن  حمایت زندانیان  باید در خصوص راههای قانونی برای کسب درآمد بیشتر جهت خدمت بهتر به خانواده زندانیان تدابیر لازم را اتخاذ نماید.

در ادامه جلسه محمدیاری مدیر کل زندانهای استان ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در انجمن حمایت زندانیان  ، استفاده از نیروهای زبده وتوانمند را از جمله عوامل موفقیت  درهر مجموعه عنوان کرد وافزود :با توجه به اینکه انجمن حمایت زندانیان یک تشکر غیر دولتی به شمار می رود نیاز هست که از افراد توانمند در راستای ایجاد درآمدهای پایدار وهمچنین جذب کمک های مردمی بهره جست.

شایان ذکر است در این جلسه  با استعفای آقای  محدث مدیر عامل سابق انجمن حمایت زندانیان تبریز موافقت و محمدعلی نصرتی بعنوان مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان  تبریز  انتخاب شد.

در کارنامه کاری محمدعلی نصرتی   می‌توان به مدیر زندان مرکزی تبریز ، فرمانده انتظامی شهرستان تبریز، ‌فرمانده  انتظامی استانهای آذربایجان‌ شرقی و غربی ، معاون سیاسی وامنیتی استانداری آذربایجان شرقی  ودبیر شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان را می‌توان دید.

اولین جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان تبریز

 

اولین جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان تبریز

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image