اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / جمشیدی مدیر کل زندانهای استان :کسی که مسیر زندگیش را با قرآن پی ریزی کند مطمئناً از برکات مادی ومعنوی آن برخوردار خواهد شد

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان :کسی که مسیر زندگیش را با قرآن پی ریزی کند مطمئناً از برکات مادی ومعنوی آن برخوردار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان ،شورای قرآنی  وشورای ورزش همزمان با حضور جمشیدی مدیر کل ومعاونین ایشان وجمعی از مسئولین ستاد اداره کل برگزار شد.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این جلسه آموزش و راه درست فراگیری قرآن را گام اول در برنامه های قرآنی عنوان کرد وافزود :اصول یاد گیری صحیح قرآن از یک طرف می تواند ترغیب در یادگیری را بین مددجویان افزایش دهد واز طرفی می تواند در ارتقای جایگاه فرهنگ قرآنی نقش مهمی را ایفا کند. ایشان توجه به تفسیر وترجمه قرآن را از دیگر الویت ها در فعالیتهای قرآنی نام برد.

مدیر کل زندانهای استان تشکیل شورای قرآنی در زندانهای استان را خواستار شد وافزود این شورا در زندان مرکزی تبریز تشکیل شده که ضروریست در سایر زندانهای استان نیز تشکیل شود.

ایشان در ادامه جایگاه قرآن کریم و ضرورت حفظ و قرائت آن را در زندگی مهم برشمرد وافزود :کسی که در پرتو قرآن کریم مسیر زندگیش را پی ریزی نماید وبه عمق ومفاهیم آن پی ببرد مطمئناً به آرامش فکری و روحی دست یافته و از برکات مادی و معنوی آن برخوردار خواهد شد.

جمشیدی  در ادامه راه اندازی اندرزگاههای قرآنی در زندانهای استان را خواستار شد واظهار داشت :یکی از برنامه های مهم  قرآنی که می تواند تاثیر معنوی عمیقی را در رفتار ومنش زندانی بوجود آورد ایجاد همین فضاها در زندانهای استان می تواند باشد.

مدیرکل زندانهای استان  در ادامه تأمین و حفظ سلامت کارکنان را یکی از مهم ترین مسایل اساسی برشمرد وافزود: توجه به ابعاد مختلف سلامت جسمی ، روحی و روانی کارکنان  بسیار ضروری بوده وباید برنامه ریزی جهت نیل به این هدف انجام پذیرد.

وی در ادامه بر فعالیت های ورزش صبحگاهی تاکید کرد وافزود: ورزش صبحگاهی در شروع فعالیت کاری می تواند عـامل مهم در ایجـاد نشاط و شـادابی وتأمین سـلامت جسم و روح در بین همکاران باشد.

جمشیدی در ادامه شناسایی افراد ورزشکار در بین مددجویان را خواستار شد واظهار داشت : با رعایت مسائل امنیتی از این افراد بعنوان مربی در بندهای مختلف زندانها استفاده کنید تا پویایی  وتحرک در بین زندانیان نیز افزایش یابد.

تشکیل همزمان شورای قرآنی و شورای ورزش

تشکیل همزمان شورای قرآنی و شورای ورزش

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*