اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در جلسه کمیته مدیریت عملکرد : عدم نظارت وعدم پیگیری درامورات محوله یکی از نقاط ضعف بشمار می آید.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در جلسه کمیته مدیریت عملکرد : عدم نظارت وعدم پیگیری درامورات محوله یکی از نقاط ضعف بشمار می آید.

جلسه کمیته ی مدیریت عملکرد در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان جلسه کمیته ی مدیریت عملکرد با حضور جمشیدی مدیر کل زندانهای استان وروسای ستاد اداره کل در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار شد.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این جلسه عملیاتی شدن برنامه های ابلاغی ازسوی  ستاد سازمان را یکی ازمولفه های مهم در پیشبرد اهداف سازمانی برشمرد وگفت:یکی از ضعف های که در اجرای برنامه های سازمانی  با آن مواجه هستیم عدم حسایت به این برنامه هاست که سعی شود از ظرفیت های موجود وهمچنین از ظرفیت دیگر دستگاه ها و نهاد‌ها در راستای پیشبرد اهداف بهره جست.

جمشیدی در ادامه با بیان اینکه عدم نظارت وعدم پیگیری درامورات محوله  یکی ازنقاط  ضعف مهم درجهت رسیدن به اهداف  محسوب می شود ، افزود : نظارت و ارزیابی ،  ابزار کار روسای ستادی وهمچنین روسای زندانها باید باشد  زیرا که هر یک از ادارات بدون وجود یک سیستم موثر کنترل ، در تحقق ماموریت های خود موفق نبوده و قادر به بهره مندی از منابع خود نخواهد بود

ایشان در ادامه نظارت و کنترل را یکی از وظایف اساسی برای روسای ستادی عنوان کرد وافزود : بدون نظارت و کنترل تحقق اهداف مدیریت امکان پذیر نخواهد بود. به طوری که بدون توجه به این وظیفه، سایر امور مدیریتی، ناقص بوده و تضمینی برای انجام درست آن ها وجود ندارد.

وی در ادامه خاطر نشان شد :شاید به جرات بتوان ادعا کرد انجام هیچ فعالیتی در اداره کل وزندانهای استان  قرین توفیق نخواهد بود مگر این که نظارت های لازم نسبت به آن به عمل آمده باشد.

جمشیدی در ادامه افزود: همه همکاران در جهت پیشبرد اهداف سازمانی می بایست با حساسیت ودلسوزی ومسئولیت پذیری در صحنه حضور داشته باشند تا بتوانیم نتیجه مطلوب وکاهش دغدغه ها را به ارمغان آوریم.

لازم به یادآوریست در ابتدای این جلسه هر یک از روسای ستاد اداره ی کل به بیان عملکرد در حوزه ی فعالیت خود پرداختند.

جلسه کمیته ی مدیریت عملکرد در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار شد.

جلسه کمیته ی مدیریت عملکرد در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار شد.

جلسه کمیته ی مدیریت عملکرد در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*