اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / جلسه ویژه انجمن معتادان گمنام (NA ) در زندان مرکزی تبریز

جلسه ویژه انجمن معتادان گمنام (NA ) در زندان مرکزی تبریز

 به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی  زندان مرکزی تبریز ، جلسه ویژه انجمن معتادان گمنام (NA) با حضور اعضای انجمن معتادان گمنام در راستای مبارزه با مواد مخدر و بهبود معتادان  در سالن  جلسه زندان مرکزی تبریز برگزارگردید.

علیرضا قویدل سرپرست زندان تبریزدر گفتگو با روابط عمومی هدف از تشکیل جلسه انجمن معتادان گمنام در زندان را شناسایی روشها وراهکارهای نوین جهت بررسی نحوه درمان مددجویان دارای اعتیاد ومحکومین مواد مخدر وحل و فصل مشکلات و هماهنگی و همکاری بیشتر این انجمنها و نهادها در زندان عنوان کرد.

درادامه جعفری معاون زندان مرکزی تبریزضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مسئولان انجمن معتادان گمنام در جهت بازگشت سعادتمندانه مددجویان دارای اعتیادبه آغوش جامعه و خانواده و تشریح قوانین و مقررات ، استفاده از پتانسیل این گروه ها را فرصت مناسبی در راستای ترک اعتیاد مددجویان عنوان کرد.

این جلسه پس ازطرح نکته نظرات تکمیلی وپیشنهادات اعضا شرکت کننده درخصوص راههای سریعتر واقدامات عاجل در راستای درمان مددجویان دارای اعتیاد و حل و فصل مشکلات اعضای انجمن و چگونگی همکاریها، به کارخود پایان و رئیس جلسه توفیق هرچه بیشتر در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ازخداوندمنان خواستار شدند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image