اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / جلسه آگاه سازی حفاظتی در اردوگاه حرفه آموزی استان برگزار گردید.

جلسه آگاه سازی حفاظتی در اردوگاه حرفه آموزی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجانشرقی به نقل از روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی استان جلسه آگاه سازی حفاظتی پرسنل اردوگاه استان با حضور جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت   و هیئت همراه جهت پیشبرد و آگاه سازی اهداف سازمانی و آشنایی پرسنل با موارد و مستندات حفاظتی در واحد فرهنگی اردوگاه برگزار گردید.

تقی زاده رئیس اردوگاه حرفه آموزی استان در این جلسه ضمن خیر مقدم گویی ، ارتقاء و پیشبرد اهداف سازمانی را در گرو تلاش همکاران عنوان کردوافزود :امیدوارم همکاران با تلاش مضاعف بتوانند در اجرای نمودن اهداف سازمانی قدم های موثری بردارند.

در ادامه جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت زندانهای استان  امنیت را یکی از شاخصه های مهم در امر زندانبانی  برشمرد واظهار داشت :ارتقای امنیت در زندان ها، زمینه اجرای مطلوب برنامه های اصلاحی و تربیتی را فراهم می کند اگر امنیت در زندان ها نباشد فرایند اصلاح و بازپروری زندانیان نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

وی در ادامه ضمن ارائه هشدارهای حفاظتی و اطلاعاتی لازم ، با تاکید بر اهمیت حفظ نظم و امنیت و آرامش در زندان ها افزود : گاهی بی توجهی به یک موضوع بسیار کوچک در مجموعه زندان می تواند مشکل امنیتی حادی را ایجاد کند لذا باید در افزایش و گسترش نظم و امنیت در زندان نهایت تلاش را کرد

جوادی در ادامه حفظ حقوق شهروندی زندانیان را خواستار شد ورعایت آن را از اصول اساسی زندانبانی برشمرد.

وی در ادامه پیشگیری را یکی از الویت ها مهم در بحث امنیت زندانها  نام برد واظهار داشت : رویکرد پیشگیری درامر زندانبانی  به عنوان یکی از عوامل جلوگیری از تلفات بیشتر است و باید این مسئله بیش از پیش در زندانها  نهادینه شود.

شایان ذکر است  بعد از جلسه آگاه سازی حفاظتی حفاظتی ، مسئولین حفاظت واطلاعات زندان مرند و اردوگاه حرفه آموزی استان معرفی شدند.

برگزاری جلسه آگاه سازی حفاظتی در اردوگاه حرفه آموزی استان

برگزاری جلسه آگاه سازی حفاظتی در اردوگاه حرفه آموزی استان

برگزاری جلسه آگاه سازی حفاظتی در اردوگاه حرفه آموزی استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image