اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / جشن میلاد امام رضا(ع) در اردوگاه استان

جشن میلاد امام رضا(ع) در اردوگاه استان

همزمان با دهه کرامت، مراسم جشن میلاد ثامن‌ الحجج علی بن‌ موسی‌ الرضا (ع)  با حضور جمع کثیری از دوستداران و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) در اردوگاه حرفه آموزی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی ااردوگاه استان :مراسم معنوی میلادبا سعادت ثامن الحجج با همت مسئول فرهنگی اردوگاه استان و با حضور رئیس اردوگاه  و جمعی از پرسنل اردوگاه  در فضایی آکنده از عطر گل‌محمدی و شادی برگزار شد.

رئیس  اردوگاه حرفه آموزی استان  در این آیین ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت امام هشتم شیعیان جهان، با بیان ویژگی‌های برجسته‌ی آن  امام رئوف گفت: حضرت امام رضا (ع) در مناظرات خود با استفاده از عنصر عقل و منطق حقانیت اعتقادات اسلامی را اثبات کرده‌اند.

تقی زاده در ادامه افزود: این سعادت بزرگی برای ایرانیان است که بارگاه امام رضا (ع) در سرزمینشان قرار دارد و می‌توانند از این نعمت استفاده کنند.

رئیس اردوگاه استان خاطر نشان کرد: باید زندگی و سیرت ایشان سرمشق همگان قرار گیرد و سرلوحه کار و زندگی تمامی جوانان این مرز و بوم باشد.

در ادامه مسئول فرهنگی اردوگاه استان با تبریک میلاد  امام هشتم از خصوصیات آن امام رئوف ،اثبات حقانیت اعتقادات اسلامی با استفاده از منطق را نام برد.

حجت السلام والمسلمین رنجبری ، دوران حیات امام رضا (ع)  را دورانی دانست که افکار و اندیشه‌های مختلف فلسفی و بکلامی بسیاری مطرح بود.

مسئول فرنگی اردوگاه به کرامات برجسته‌ی آن حضرت از جمله رئوف بودن و مهربانی اشاره ای کرد وافزود: برای مردم ولایت‌مدار و دیندار ایران اسلامی افتخاری بزرگ است که بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در شهر مقدس مشهد قرار دارد.

در پایان برنامه رئیس  اردوگاه بمناسبت میلاد باشکوه امام رضا(ع) به مددجویان ملاقات حضوری اعطاء و از خداوند متعال آرزوی سلامتی و آزادی برای مددجویان را خواستار شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image