اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / جشن بزرگ مبعث در زندان میانه

جشن بزرگ مبعث در زندان میانه

به مناسبت عید مبعث مراسم باشکوهی در زندان میانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه   به مناسبت عید بزرگ مبعث  مراسم باشکوهی با حضور تمامی مددجویان ، پرسنل کادر و وظیفه در زندان میانه برگزار شد .

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام روحی ، مسئول فرهنگی زندان در جمع مددجویان ضمن عرض تبریک این روز بزرگ به تمامی حاضرین و بیان احادیثی ارزشمند از پیامبر اعظم (ص) گفت : شخصیت بزرگوار پیامبر اکرم (ص) نه تنها ما مسلمین را شیفته خود می کند بلکه هر انسانی در هر جای این کره خاکی اگر به مطالعه زندگینامه و شخصیت این پیامبر عظیم الشان بپردازند بی شک شیفته آن حضرت خواهد شد .

در ادامه حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه نیز ضمن عرض تبریک این عید مبعث گفت : هدف اصلی پیامبران و نبوت آنها هدایت تمامی انسانها به راه راست و رسیدن به سعادت اخروی می باشد که روایت (( انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق )) نیز گواه بر این امر می باشد .

وی در ادامه افزود : در طول زندگانی پیامبر اسلام(ص) نیز به خوبی دیده می شود  که پایبندی به اخلاق و رشد و تعالی مردم در صدر کار ایشان بوده است و در همه زمینه های اخلاقی ، مسلمانان را به رشد و تعالی رساندند و پیام های بلند ایشان و اهل بیتشان ، تا انتهای تاریخ ، منادی شرافت و فضائل اخلاقی برای بشریت است .

در ادامه مراسم ، تعدادی از مددجویان به اجرای برنامه ی طنز پرداخته و سپس به مددجویان هم نام محمد ، احمد ، امین و مصطفی به قید قرعه و همچنین مددجویان برتر در خلاصه نویسی زندگی نامه حضرت محمد (ص) و فعال فرهنگی و ورزشی با اهدای هدایائی تقدیر بعمل آمد .

ضمناً به همین مناسبت یک دوره مسابقات طناب کشی با همکاری اداره تربیت بدنی شهرستان و نمایشگاه خوشنویسی با هنرمندی تعدادی از مددجویان برگزار شد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*