اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجیدبه مناسبت ماه مبارک رمضان توسط کارکنان ومددجویان اردوگاه استان

تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجیدبه مناسبت ماه مبارک رمضان توسط کارکنان ومددجویان اردوگاه استان

در ماه مبارک رمضان روزانه یک جزء از کلام الله مجید ،توسط کارکنان ومددجویان اردوگاه استان تلاوت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اردوگاه استان  با آغاز ماه مبارک رمضان و بهار قرآن سفره تلاوت نور در اردوگاه استان پهن گردید و مهمانان خدا را میزبان آیات نورانی کلام الله نمود.

تقی زاده رئیس اردوگاه استان  با اعلام این مطلب گفت: در سفره تلاوت نور روزانه یک جزء قرآن مجید توسط همکاران اردوگاه و مددجویان در فضایی معنوی و آرامش بخش قرائت می شود و پس از آن حجت الاسلام والمسلمین رنجبری به بیان تفسیر آیات همان جزء قرائت شده می پردازد و نکات و مفاهیم لازم را برای مددجویان مطرح می سازد.

تقی زاده با اشاره به استقبال گسترده مددجویان از این سفره تلاوت ، ادامه داد: امروز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی، تدبر در آیات الهی و توجه به مفاهیم قرآنی مشتاقان این کتاب الهی را سیراب می کند و افرادی که دریافته اند بخشی عظیمی از دلایل نابسامانی و بزهکاری آنان دور ماندن از چشمه جوشان معارف اسلامی و دریای وسیع مفاهیم قرآنی است به این کتاب شریف پناه آورده اند و با اشتیاق در جلسات قرائت و تفسیر قرآن شرکت می کنند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین  رنجبری مسئول فرهنگی اردوگاه با بیان فیوضات ماه مبارک رمضان افزود : ماه رمضان را خدا به خودش منتسب کرده و از آن به عنوان شهرالله یاد شده، ماهی که در آن قرآن نازل شده است و بهار قرآن نامیده شده است. کسی که از این فرصت استفاده نکند در پایان ماه مبارک حسرت خواهد خورد.

گفتنی است  به همت روابط عمومی  و امور فرهنگی اردوگاه برنامه های مختلفی به مناسبت ماه مبارک رمضان در اردوگاه استان برگزار خواهد شد.

تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان توسط کارکنان ومددجویان اردوگاه استان

تلاوت روزانه یک جزء از کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان توسط کارکنان ومددجویان اردوگاه استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image