اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / تقدیر مدیر کل آموزش وپرورش استان از رئیس زندان میانه

تقدیر مدیر کل آموزش وپرورش استان از رئیس زندان میانه

با توجه به اهمیت آموزش و  ارتقاء دانش مددجویان مدیر کل آموزش وپرورش استان از رئیس زندان میانه به جهت ایجاد بستر های مناسب برای سوادآموزی زندانیان تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان میانه ، ساجدی فرمدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه به همراه محمدی رئیس نهضت سوادآموزی شهرستان با حضور در زندان میانه وبا اهداء لوحی که توسط مدیر کل آموزش وپرورش استان  امضاء شده بود از تلاش های رئیس زندان میانه و مسئول فرهنگی زندان به جهت ایجاد بستر های مناسب برای سوادآموزی زندانیان تجلیل نمودند .

در ابتدای جلسه بهروز سلیمی ، رئیس اداره زندان میانه ضمن تقدیر و تشکر از مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه  و همکارانشان ، به تشریح سیاستهای سازمانی در زمینه نهضت سوادآموزی  پرداخت واظهار داشت : اساس فعالیتهای زندانبانی اسلامی ،  اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته است که در این راستا برنامه های مختلفی به منظور اجرای دقیق  سیاستهای سازمانی توسط  تلاشگران عرصه اصلاح و تربیت انجام می گیرد  تا مددجویان بتوانند با شرکت در برنامه های فرهنگی وتربیتی  بازگشت سعادتمندانه به جامعه داشته باشند.

در ادامه ساجدی فر ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه  گفت :  آموزش و پرورش شهرستان میانه در راستای تفاهم نامه استانی و همکاری مشترک فی مابین اداره کل زندانهای استان و اداره کل آموزش و پرورش استان قول مساعد می دهد که  تمامی دوره های آموزشی  به مددجویان را به نحو احسن انجام دهد.

وی افزود : پیگیری های رئیس و مسئولین زندان میانه در راستای ایجاد بستر مناسب برای برگزاری کلاس های آموزشی به مددجویان ستودنی است که این امر باعث می شود تا ما بیش از پیش به انجام وظیفه خود کوشاتر باشیم .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image