اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / تشکیل شورای اداری زندان میانه به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

تشکیل شورای اداری زندان میانه به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی

جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش  آسیب رفتارهای پرخطر زندان میانه با حضور کلیه پرسنل ستادی و شیفتی در زندان میانه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه به مناسبت دهه مبارک و پرافتخار فجر انقلاب جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان با حضور کلیه اعضای این ستاد و کارکنان شیفتی و ستادی برگزار گردید .

بهروز سلیمی ، سرپرست زندان میانه در ابتدای جلسه ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س )  گفت : ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تقدیر از دلاورمندیهای این عزیزان و خانواده شهدا از وظایف اصلی ماست و  صبر و استقامت خانواده شهدا  نشات گرفته از صبر خانواده شهدای کربلا خصوصاً حضرت زینب (س) می باشد .

وی در ادامه خاطر نشان شد : در این شرایط زمانی پیروی از خط مقام عظمای ولایت و رهبری ، حضرت امام خامنه ای همان ادامه مسیر امام و شهیدان است.

ایشان در ادامه آشنایی به شرح وظایف سازمانی را از جمله مواردی دانست که همه کارکنان باید به آن واقف بوده وبراساس آن در حوزه خدمتی خود فعالیت کنند.

سلیمی اظهار داشت: کلیه مسائل امنیتی را باید در راس امور و کارهای خود قرار دهیم چرا که یک اشتباه شاید آخرین اشتباه باشد .

وی در ادامه افزود : ما در برابر تمامی سربازان مسئولیم و وظیفه ماست که باید دوستانه و صمیمانه با آنها برخورد نمائیم .

رئیس زندان در ادامه گفت :وجود شور و اشتیاق در محیط اداره بسیار ضروری می باشد چرا که روحیه سالم در اداره در راستای شور و نشاط می باشد و بدون وجود روحیه سالم و پرنشاط هیچ کاری بصورت بهینه و کارساز انجام نخواهد شد .

وی در پایان گفت : امنیت فعلی امروز را مدیون عزیزانی هستیم که در مرزها و جبهه ها مدافع کشور هستند و وظیفه شرعی و قانونی ماست که به پاس قدرانی از زحمات این عزیزان در سربلندی کشور و رسیدن به آرمان های نظام جمهوری اسلامی قدم برداریم

در پایان جلسه مصوباتی با حضور تمامی اعضا و کارکنان به تصویب رسید و جلسه با نثار صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید .

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image