اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / تشکیل جلسه کمیته فرهنگی زندان مراغه به مناسبت شروع ایام محرم

تشکیل جلسه کمیته فرهنگی زندان مراغه به مناسبت شروع ایام محرم

جلسه کمیته فرهنگی و تربیتی و شورای امر به معروف و نهی از منکر زندان مراغه به مناسبت فرارسیدن ایام محرم و عزداری اباعبداله الحسین(ع) با حضور اعضاء کمیته تشکیل یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه در  این جلسه ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت اباعبداله الحسین(ع)، و تشریح دلایل و اهداف قیام حسینی(ع) ، بر امنیت زندان تاکید کرد.

جمال سعید، مسئول فرهنگی و تربیتی زندان مراغه نیز در ادامه به تشریح برنامه های پیش رو در ایام محرم الحرام پرداخت و از برپایی مراسم های ویژه سخنرانی و تشریح فلسفه و اهداف قیام عاشورا توسط روحانیون زندان و اجرای برنامه های عزداری و سینه زنی و ذکر مصیبت با دعوت از مداحان و روحانیون شهرستان در این ایام توسط واحد فرهنگی و تربیتی زندان خبر داد.

همچنین سیاه پوش نمودن اماکن، برپایی نمایشگاه کتاب، محافل روزانه انس با قرآن، مسابقه کتابخوانی به مناسبت این ایام، مسابقه نقاشی ویژه فرزندان پرسنل،مسابقه دل نوشته های عاشورایی، مسابقه عکس عاشورایی و اجرای مراسم تعزیه از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این ایام می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*