اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / تشکیل جلسه ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در دادگستری مرند

تشکیل جلسه ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در دادگستری مرند

جلسه ستاد ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان در دادگستری شهرستان مرند برگزار گردید . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند به منظور بررسی هر چه بهتر دستورالعمل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان جلسه ای با حضور ریاست دادگستری ، دادستان، رئیس زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان و جمعی از قضات شهرستان در محل دادگستری شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه زارع زاده رئیس دادگستری با اشاره به ابلاغ دستور العمل جدید ساماندهی زندانیان از سوی رئیس قوه قضائیه،که با هدف حبس زدایی و اجرای عدالت و رعایت حقوق شهروندی تدوین گردیده  از مسئولین قضایی  شهرستان خواست که نهایت تلاش خود را در اجرای دستورالعمل مذکور بکار گیرند و از روسای زندانها نیز خواست که مستمر مشکلات قضایی و  پرونده زندانیان تحت قرار را از شعبات مربوطه پیگیری  نمایند .ایشان همچنین  به دادیار ناظر نیز توصیه نمود که با حضور منظم در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره با آنان مسائل و مشکلات قضایی آنها را از شعبات مربوطه پیگیری نماید .

در ادامه جلسه، مصوبات کارگروه استانی ستاد مذکور قرائت و تصمیمات لازم در خصوص هر یک آز آنها اتخاذ و جهت اجرای دستورالعمل مواردی تصویب و صورتجلسه گردید .

در راستای همین جلسه جمعی از قضات دادگستری با حضور در زندان مرند و بررسی پرونده زندانیان و دیدار چهره به چهره و گفتگو با جمعی از زندانیان مسائل و مشکلات آنان را استماع و راهکارهای لازم را در این خصوص ارائه نمودند  .

سلیمانی رئیس زندان در جمع قضات حاضر  به منظور اجرای هر چه بهتر دستور المعل ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان مسائل و مشکلات موجود را مطرح و خواستار مساعدت و رفع مشکلات توسط مسئولین قضایی شد.

تشکیل جلسه ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در دادگستری مرند

حضور قضات در زندان مرند

حضور قضات در زندان مرند

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image