اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / تجلیل مدیر کل زندانهای استان از کارکنان شاغل در امور مالی

تجلیل مدیر کل زندانهای استان از کارکنان شاغل در امور مالی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به مناسبت روز حسابدار مدیر کل زندانهای استان از عاملین ذیحساب وکارکنان امور مالی اداره کل زندانهای استان تجلیل کرد.

این مراسم  که به مناسبت روز حسابدار و تقدیر از زحمات و تلاش یک‌ساله کارکنان امورمالی زندانهای استان  برگزار شد جمشیدی مدیر کل زندانهای استان نقش حسابداری در شفاف سازی اطلاعات مالی را یادآور شد و گفت: کار در امور مالی وحسابداری از حساسیت واهمیت خاصی بررخوردار است لذا همکاران شاغل در امورمالی باید دقت نظری به این موضوع  داشته وبه اصول وقواعد آن اشرافیت بیشتری داشته باشند .

ایشان در ادامه نظم وانظباط را از خصوصیات بارز کارشناسان امور مالی  دانست  واظهار داشت :اشرافیت کارشناسان این حوزه به قوانین ومقررات ومطالعه اصول مالی ومحاسباتی ،مدیریت اسناد ونحوه ی تشکیل آن از اهمیت بسیار بالای برخوردار است که این موارد  باید مد نظر قرار گیرد.

مدیر کل زندانهای استان درادامه  ضمن تشکر از ذیحساب اداره کل در برگزاری مراسم روز حسابدار ، از زحمات همه همکاران شاغل در امور مالی تقدیر وتشکر نمود.

شایان ذکر است  در پایان این مراسم مدیر کل زندانهای استان با اهداء لوح وهدایایی از عاملین ذیحساب زندانهای استان وکارکنان شاغل در امور مالی ستاد اداره کل  تقدیر وتشکرکرد.

جلسه مشترک مدیر کل با عاملین ذیحساب زندانهای استان

جلسه مشترک مدیر کل با عاملین ذیحساب زندانهای استان

جلسه مشترک مدیر کل با عاملین ذیحساب زندانهای استان

جلسه مشترک مدیر کل با عاملینذیحساب زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*