اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان مرکزی تبریز

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان مرکزی تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی اداره زندان مرکزی تبریز ،مراسمی با حضور مدیر و کلیه پرسنل در نمازخانه اصلی یگان حفاظت زندان تبریز برگزار شد.

علیرضا آقایی مدیر زندان مرکزی تبریز در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به کلیه پرسنل بویژه نیروهای تلاشگر نیروی انتظامی گفت: ازدیدگاه ما هفته نیروی انتظامی، نماد قدردانی از اقدامات و خدماتی است که در مدت یک سال کادر اجرایی یگان‌ حفاظت این نیرو برای حفظ امنیت و حفاظت و پاسداری در سطح زندان واگذارشده است.

مدیر زندان تبریز با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند : سرباز زینت کشور است ،تاکید کرد جوانان ایران اسلامی درجنگ تحمیلی هشت ساله با دشمن به ندای امام عظیم الشان لبیک گفتند و از همه چیزشان گذشتند و به دفاع از مملکت پرداختند و دراین راه به شهادت رسیدند و شما جوانان و سربازان میهن اسلامی مان میراث دار خون این شهدا هستید و باید حافظ دستاوردهای شهدای گرانقدر باشید.

وی افزود: هرکسی در هر جایگاهی باید بخوبی به وظایف خود عمل کند ، سربازان باید قدر این دوران مقدس را بدانند چرا که درحال خدمت به میهن و ملت خودگام برداشته اند.

آقایی خاطر نشان کرد: از آنجائیکه امنیت و حفاظت از زندان را یگان حفاظت هر زندان بعهده دارند بایستی به این واقیعت پی برد که بخش اعظمی از امنیت زندانها را سربازان وظیفه بر عهده دارند و لذا شما دراین میان وظیفه سنگینی را بعهده دارید.

مدیر زندان مرکزی تبریز با تشریح وظایف پرسنل  وظیفه سربازان را امانتهایی در دست زندانها خواند و تصریح کرد : زندان دارای آسیبهای فراوانی است که اگر با هوشیاری و واقع بینی ازکنار این آسیبها گذر نکنیم خود دچار آسیب و رفتارهای پر خطر شده و متضرر خواهیم شد لیکن با عمل به قوانین و هوشیاری کامل دچار غفلت و اشتباه نگردید که در آنصورت جبران آن بسیار سخت خواهد بود.

مدیر زندان تبریز افزود : امیدواریم بتوانیم در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای فرمانده  معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و برقراری نظم و امنیت جامعه ولایت مدار موثر باشیم.

شایان ذکر است تجلیل از سربازان نمونه ، شرکت در نماز جمعه و حضور در مزار شهدا و تجدید بیعت با مقام شهدا از دیگر برنامه های هفته نیروی انتظامی در زندان تبریز می باشد.

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان مرکزی تبریز

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان مرکزی تبریز

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان مرکزی تبریز

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*