اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بزرگداشت هفته نیروی انتظامی درزندان مرکزی تبریز

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی درزندان مرکزی تبریز

همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم ویژه باحضورمدیروپرسنل در نمازخانه اصلی یگان حفاظت زندان تبریز برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز،علیرضا آقائی مدیر زندان مرکزی تبریزدر این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به کلیه پرسنل به ویژه نیروهای تلاشگر پرسنل یگان حفاظت زندان گفت:ازدیدگاه ما هفته نیروی انتظامی، نماد قدردانی از اقدامات و خدماتی است که در مدت یک سال کاراجرایی یگان‌ حفاظت این نیروبرای حفظ امنیت و حفاظت و پاسداری درسطح زندان واگذارشده است.

مدیر زندان تبریز در ادامه  افزود: جوانان ایران اسلامی درجنگ تحمیلی هشت ساله با دشمن به ندای امام عظیم الشان لبیک گفتند واز همه چیزشان گذشتند و به دفاع از مملکت پرداختند ودراین راه به شهادت رسیدند و شما جوانان و سربازان میهن اسلامی مان میراث دار خون این شهدا هستید و باید حافظ دستاوردهای شهدای گرانقدر باشید.

آقائی خاطر نشان کرد: از آنجائیکه امنیت و حفاظت از زندان را یگان حفاظت هر زندان بعهده دارند بایستی به این واقیعت پی برد که بخش اعظمی ازامنیت زندانها را سربازان وظیفه بر عهده دارند ،و لذا شما دراین میان وظیفه سنگینی را بعهده دارید.

مدیر زندان تبریز افزود : امیدواریم بتوانیم در سایه توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و رهنمودهای فرمانده  معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پاسداری از خون شهیدان  گرانقدر اسلام و برقراری نظم و امنیت جامعه ولایت مدار موثر باشیم.

شایان ذکر است مراسم کوهپیمایی برای پرسنل یگان حفاظت زندان مرکزی تبریز نیز برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*