اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری کلاس آموزشی گزارش نویسی انتظامی و قضائی در زندان میانه

برگزاری کلاس آموزشی گزارش نویسی انتظامی و قضائی در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه  یک دوره کلاس آموزشی گزارش نویسی انتظامی و قضائی در زندان میانه  با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان  برای پرسنل یگان حفاظت زندان میانه برگزار گردید .

این دوره آموزشی  در جهت آشنائی بیشتر پرسنل یگان با انواع گزارش نویسی  با حضور سرهنگ فرمانبردار در دو روز متوالی در محل زندان برگزار شد .

این خبر می افزاید فراگیران در این دوره ی آموزشی با فرآیند تحقیق و بازجوئی ، نحوه تنظیم گزارش نویسی ، تشکیل پرونده قضائی  ، گزارش اسناد و مدارک مربوط به جرم ، بررسی انواع پرونده ، تعریف جرم و انواع آن آشنا می شوند.

حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه در حاشیه این دوره آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری این دوره ی  آموزشی ،گفت :هدف از برگزاری این دوره ها آشنائی بیشتر پرسنل یگان حفاظت با انواع گزارش نویسی در زندان می باشد که موجب ارتقاء تواناییها ورفع نقاط ضعف وتقویت نقاط قوت را در پی خواهد داشت.

فرمانده یگان حفاظت زندان میانه نیز ضمن تقدیر از حضور و تدریس جناب سرهنگ فرمانبردار  گفت :  آشنائی بیشتر با انواع جرم و انواع گزارش نویسی در جهت ارتقاء و کارآیی نیروهای یگان حفاظت زندان لازم وضروری می باشد  ونیاز هست این دوره ها تداوم داشته باشد .

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*