اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی در اردوگاه استان

برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی در اردوگاه استان

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی با حضور پرشکوه پرسنل  ولایتمدار و مددجویان اردوگاه حرفه آموزی استان در ادوگاه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای به نقل از روابط عمومی اردوگاه استان مراسم بزرگداشتی به مناسبت ۹ دی در اردوگاه استان برزگزار شد،در این مراسم «تقی زاده » رئیس اردوگاه استان ضمن اشاره به پایه‌های اعتقادی و دینی انقلاب اسلامی، اصل ولایت فقیه را رکن اصلی انقلاب دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران استمرار حرکت انبیای الهی است و عشق به امام خمینی (ره) و شهدا و پیروی از ولایت فقیه از پایه های اصلی آن محسوب می‌شود.

در ادامه رنجبری رئیس فرهنگی اردوگاه استان ، به بیان  اهداف  دشمنان انقلاب در فتنه سال ۸۸ پرداخت وافزود: رهبری مدبرانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ایمدظله العالی و بصیرت ملت همراه با عشق به نهضت عاشورا باعث شد دشمنان در این توطئه خود ناکام بمانند.

ایشان تنها راه مقابله با فتنه ها و دشمنیها در جامعه را بصیرت اعلام نمود و از مدجویان جهت تشخیص راه درست را توسل به ائمه اطهار (ع) و رهایی از هوسهای نفسانی اعلام نمود.

در آخر برنامه شرکت کنندگان در مراسم با امضاء قطعنامه ای که توسط پرسنل و مددجویان بمناسبت ۹ دی  آماده شده بود عوامل فتنه را محکوم نمودند که قسمتی از متن قطعنامه بشرح ذیل میباشد.

نهم دی ماه تجلی پایداری و پایمردی ملتی فداکار، خداجو وخدامحور است که خالصانه و خاضعانه پای در میدان مبارزه با فریب خوردگان تهی مغز و خود فروختگان منافق و غفلت زده ای شدند که با پرچم استکبار و به عنوان پیاده نظام مستکبران ، تیشه به ریشه ی انقلاب می زدند

امسال نیز در نهم دی ماه ما پرسنل و مددجویان اردوگاه استان همگام با مردم انقلابی ایران ضمن ادای وظیفه الهی و حفظ وحدت اسلامی، با امضاء خود حمایت خود را از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نموده و همچنان خواستار قاطعیت قوه قضائیه با عوامل فتنه و مرتبط با فتنه می باشیم. از خداوند منان مسئلت می نماییم که با بصیرت و آگاهی ما را از مسیر حق دور نگرداند و گمراه زمانه نشویم.

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی در اردوگاه استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image