اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مسابقه کتابخوانی در زندان مراغه

برگزاری مسابقه کتابخوانی در زندان مراغه

در سال جهش تولید و در راستای پرکردن اوقات فراغت مددجویان در زندان مراغه، مسابقه کتابخونی از کتاب«رنج و گنج» در زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی  زندان مراغه،با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و در راستای تامین سلامت مددجویان و پر کردن اوقات فراغت مددجویان و پرهیز از برنامه های دارای تجمعات، برنامه کتابخوانی در زندان مراغه به طور گسترده در حال انجام است و مددجویان با مطالعه کتاب های موجود در زندان در مسابقات کتابخوانی نیز شرکت می کنند تا در فضای رقابتی علاقه برای مطالعه کتاب بیشتر شود.

در این راستا مسابقه کتابخوانی به مناسبت نامگذاری سال جدید به نام جهش تولید در تداوم رونق تولید، از کتابی با عنوان «رنج و گنج» که از سوی نهضت سواد آموزی منتشر شده است در زندان مراغه برگزار گردیده است و مددجویان پس از مطالعه کتاب به سوالات طرح شده پاسخ داده و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

در کنار آن مسابقه خلاصه نویسی کتاب و همچنین طراحی روزنامه دیواری نیز در حال انجام است و همچنین آموزش احکام و دوره های فرهنگی نیز در قالب جزوات به مددجویان ارائه و از آنان آزمون اخذ خواهد گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image