اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه ( س ) با حضور مسئولین قضایی در زندان مرند

برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه ( س ) با حضور مسئولین قضایی در زندان مرند

به مناسبت میلاد باسعادت دخت نبی اکرم (ص ) مراسم باشکوهی با حضور قضات دادگستری و مدحان اهل بیت عصمت و طهارت و با شرکت پرشور پرسنل و زندانیان در زندان مرند برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند به مناسبت میلاد با سعادت ام الائمه حضرت صدیقه طاهره مراسم با شکوهی به همین مناسبت با حضور رئیس دادگستری، دادستان ، دادیار ناظر زندان و مدحان اهل بیت عصمت و طهارت در معیت معاون زندان و با شرکت پرشور پرسنل و زندانیان در زندان مرند برگزار گردید.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام باهر روحانی مدعو با تبریک سالروز میلاد باسعادت حضرت صدیقه کبری و نامگذاری این میلاد به روز مادر و روز زن، این روز پربرکت  را به تمام زنان  و مادران تبریک عرض نمود.

وی در ادامه سخنان خود به شخصیت حضرت زهرا ( س ) پرداخت و اعلام نمود که ایشان در تمام ابعاد زندگی الگو و نمونه بود و شخصیتی بود که در کمتر از ۲۰ بهار عمر خود به چنان مقام و عظمتی دست یافت که مایه مباهات خداوند در برابر فرشتگان قرا گرفت . و در تمام ابعاد زندگی آنچنان خداگونه قدم گذاشت تا انوار جلال و جمال ذات احدیت در آینه جانش منعکس شد و مقام والای عصمت را از خداوند متعال با نزول آیه تطهیر دریافت نمود.

حجت الاسلام باهر به زندانیان توصیه نمود در طول تحمل حبس با الگو گیری از سیره حضرت فاطمه  ( س ) و ائمه اطهار به درگاه خدواند متعال نسبت به گناهان مرتکبه توبه نموده تا با روی باز به آغوش گرم خانواده خود برگردند و در کنار آنان زندگی سالم و آبرومندی را سپری نمایند .

در ادامه مدحان اهلبیت عصمت و طهارات در وصف حضرت فاطمه ( س ) به مولود خوانی پرداختند . و از کلیه حاضرین پذیرایی بعمل آمد.

دادستان شهرستان در این مراسم اعلام نمود کلیه زندانیانی که نام مادر ، دختر و همسر آنها فاطمه و یا القاب حضرت فاطمه (س ) باشد توسط انجمن حمایت جوایزی اهدا، و به کلیه زندانیان حائز شرایط به همین مناسبت ۵ روز مرخصی تشویقی اعطاء خواهد شد .

در پایان مراسم قضات حاضر به صورت رودر رو مسائل و مشکلات زندانیان را استماع و ضمن ارائه ارشاد و راهنمایی به آنان، دستورات لازم را دراین خصوص به مسئولین مربوطه صادر نمودند .

برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه ( س ) با حضور مسئولین قضایی در زندان مرند

دیدار مسئولین قضایی با مددجویان در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

دیدار مسئولین قضایی با مددجویان در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image