اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مراسم جشن و سرور بمناسبت میلاد بانوی دو عالم در اردوگاه استان

برگزاری مراسم جشن و سرور بمناسبت میلاد بانوی دو عالم در اردوگاه استان

به مناسبت  میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور دادستان شهرستان مرند و قاضی ناظر زندان شهرستان و رئیس و جمعی از پرسنل اردوگاه کاردرمانی استان  در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زندانیان استان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی استان :در این مراسم با شکوه تقی زاده رئیس اردوگاه  استان ضمن تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا و گرامیداشت مقام مادر و پاسداشت روز زن در وصف حضرت زهرا(س) و مقام شامخ زن و مادر پرداخت و گفت : فاطمه (س) الگو برای تمام بشریت است و فطرت کمال جویی انسان او را وادار میکند تا برای رسیدن به قله های رفیع از بهترین الگوها که مهمترین آنها ائمه اطهار(ع) می باشد ‌استفاده نماید .

دادستان شهرستان مرند در خصوص مقام و منزلت جایگاه زن و همچنین نقش او در جامعه اظهار داشت : مقام مادر چنان مقامی است که خداوند تبارک و تعالی بهشت برین را به پای آنها نهاده است.

این مراسم با مولود خوانی ادامه یافت که در پایان از فعالین قرآنی و برندگان مسابقات دهه فجر توسط دادستان مرند و رییس مجتمع استان تقدیر بعمل آمد.

برگزاری مراسم جشن و سرور بمناسبت میلاد بانوی دو عالم در اردوگاه استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image