اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / برگزاری مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

برگزاری مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

مراسم تکریم و معارفه روسای ادارات زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه اموزی استان  با حضور مسئولین استانی  و شهرستانی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند مراسم تکریم و معارفه روسای اداره زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان با حضور فرماندار ، ریاست دادگستری ، دادستان , معاون مدیر کل ، جمعی از روسای اداری اداره کل و روسای ادارات شهرستان در سالن اجتماعات دادگستری برگزاری گردید .

در ابتدای مراسم دادستان شهرستان ضمن خیر مقدم به حضار محترم و تبریک هفته وحدت  اقدامات انجام یافته در زندان مرند و اردوگاه، در طول مدیریت آقایان تقی زاده و قویدل، را در جهت زندانبانی اسلامی با اجرا و گسترش برنامه های اصلاحی و تربیتی مثبت ارزیابی نمود و و از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود و به آنان توصیه کرد با انتقال تجارب چندین ساله خود به روسای جدید پشبرد اهداف سازمانی را تسهیل نمایند ایشان با تشریح فلسفه وجودی زندان از صدر اسلام وجود زندانها را برای امنیت جامعه و انسانها ضروری برشمرد و به مسئولین زندانها اعلام نمود با اجرای برنامه های تربیتی و اصلاحی در زندانها سعی نمایند از به بطالت گذراندن اوقات زندانیان جلوگیری نمایند .

در ادامه گرشاسبی فرماندار مرند در این مراسم با تبریک هفته بسیج از کارکنان شاغل در مجموعه زندانها به لحاظ سختی کار زندانبانی ، تحمل و کاستن آلام زندانیان و خانواده آنان تفدیر نمود از  اقدامات اصلاحی و بازپرورانه انجام یافته برای زندانیان در زندانها تشکر کرد.

گرشاسبی با تقدیر از زحمات روسای سابق هر دو زندان برای روسای جدید آرزوی موفقیت در انجام امورات محوله را نمود .

در ادامه قیصرنژاد معاون مدیر کل زندانهای استان با تبریک پیشایش میلاد نبی اکرم (ص)،گزارشی از اقدامات انجام یافته در زندانها از قبیل برگزاری دوره های مختلف فنی و حرفه ای ، ایجاد اشتغال در  داخل و خارج برای زندانیان  ، برگزاری برنامه های اصلاحی و تربیتی و همچنین خدمات مرکز مراقبت بعد از خروج را برای حاضرین تبیین نمود.

قیصر نژاد با اشاره به اینکه نگاه مثبت مسئولین به زندان در عملیاتی شدن اهداف سازمانی تاثیر بسزایی دارد  از آنها  خواست از هیچ کمکی نسبت به زندان دریغ ننمایند چرا  که برای بازگشت سعادتمندانه ی زندانیان به جامعه وآغوش گرم خانواده نیازمند احداث  و تجهیز زندانها با تمام امکانات می باشد که این  امر مستلزم همت و مساعدت مسئولین استانی وکشوری می باشد و  با تبریک انتصاب روسای جدید از زحمات روسای سابق تقدیر نمود . .

شایان ذکر است در این مراسم حسن سلیمانی بعنوان رئیس زندان مرند و احمد تقی زاده بعنوان رئیس اردوگاه کاردرمانی استان معرفی شدند.

مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

مراسم تکریم و معارفه روسای زندان مرند و اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image