اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مراسم تحویل سال نو در زندان مرند

برگزاری مراسم تحویل سال نو در زندان مرند

به مناسبت بزرگداشت عید نوروز برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی در بین زندانیان و سربازان زندان مرند برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرند به مناسبت گرامیداشت لحظه ی تحویل سال نو سلیمانی رئیس زندان مرند با حضور  در جمع زندانیان دعای تحویل سال نو را قرائت وسال جدید را به آنها تبریک گفت.

رئیس زندان به همراه مسئول فرهنگی و فرمانده یگان حفاظت اداره با حضور در جمع سربازان نیز ضمن تبریک سال جدید برای آنان و خانواده هایشان  رعایت اصول و قوانین ، نظم و انضباط اداری ، انجام بهینه امورات محوله و دانستن قدر ایام سربازی را به آنان توصیه نمود .

به مناسبت همین ایام برنامه هایی از قبیل : بازدید دادستان شهرستان ورسیدگی به مسائل و مشکلات  قضایی آنان ، اعزام به مرخصی زندانیان واجد شرایط ، برگزاری جلسات قرائت قرآن کریم و جمع خوانی قرآنی در شروع روز نخستین سال، اقامه نماز جماعت با حضور روحانی زندان، پهن سفره هفت سین ،  اجرای برنامه های مختلف ورزشی در بین زندانیان و سربازان برگزار گردید .

شایان ذکر است قیصرنژاد معاون مدیر کل زندانهای استان نیز ضمن بازدید از زندان مرند در جمع زندانیان و سربازان حضور یافته و با تبریک عید نوروز برای آنان ، به بررسی برنامه های اجرایی در ایام نوروز پرداخته و  از مسئولین زندان ، در انجام امورات مربوط به زندانیان و سربازان تقدیر نمود .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*