اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در زندان مراغه

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در زندان مراغه

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام والای زن مراسم گرامیداشت در زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه در مراسم تجلیل از پرسنل زن زندان، با اشاره به جایگاه والای زنان در جامعه اسلامی، نقش ویژه آنان در پرورش نسل بشریت بی بدیل شمرد و آغوش مادر را تجلی گاه معراج انسان به قله های تعالی و پیشرفت بیان نمود.

اکبریان معاون اداره زندان مراغه نیز در مراسم تجلیل از مددجویان زن حافظ جزء ۳۰ قرآن با تقدیر از تلاش مددجویان زن در انس با قرآن، پیروی از دستورات الهی و سیره ائمه اطهار(علیهم السلام) بالاخص حضرت زهرا(س) را برای بانوان جامعه اسلامی بهترین راه عبور از مشکلات بیان نمود و مادران را بهترین هدیه خداوند برای انسان ها معرفی نمود.

در ادامه استاد حوزه علمیه شهرستان مراغه و مشاوره خانواده نیز در مراسمی در بند نسوان، با اشاره به سیره و روش زندگانی حضرت زهرا(س) ایشان را بهترین اسوه و نمونه بارز یک زن موفق عنوان کرد ونقش و جایگاه ایشان در حمایت از ولایت مولای متقیان (ع) تشریح نمود.

شایان ذکر است به مناسبت روز زن از پرسنل زن زندان مراغه و مددجویان زن حافظ قرآن با اهدا لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد.

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در زندان مراغه

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در زندان مراغه

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن در زندان مراغه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*