اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی

برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و  روز زن مراسم بزرگداشتی به همین مناسبت در اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مراسم بزرگداشت به مناسبت میلاد با سعادت حضرت صدیقه ی کبری فاطمه زهرا (س ) سرور بانوان جهان ،در سالن ویدئو کنفرانس اداره کل برگزار گردید.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این مراسم نقش زنان را در کشور مان مهم عنوان کرد وافزود :زنان همپای مردان در عرصه های مختلف فرهنگی واجتماعی واقصادی پیش قدم هستند وهر کاری که به آنها  محول شده به نحو احسن انجام داده اند.

ایشان در ادامه به سختی کار در زندان اشاره ای کرد وافزود:در جریان سختی کارهمکاران خانم در زندان هستم و امیدوارم   با سعه صدری که دارند این سختی را تحمل کرده وخانواده هایشان را درگیراین سختی کارشان نکنند.

جمشیدی زندانبانی را از جمله کارهای تخصصی برشمرد وافزود:در حوزه های مختلف از جمله مددکاری ،اشتغال ،وغیره فعالیت های گسترده ای انجام یافته که نقش همکاران خانم در این حوزه ها کم نیست.

ایشان در ادامه نمونه ای از نقش مادران را در ۸ سال دفاع مقدس برشمرد وافزود:اگر مردان وجوانان کشورمان با روحیه ی بالا در مقابل دشمن ایستادند ومبارزه کردند همه این پیروزی را مرهون مادرانی هستیم که درس رشادت وایستادگی را به این جوانان آموختند.

ایشان در ادامه به شان وجایگاه زنان در قبل وبعد از ظهور اسلام اشاره ای کرد وافزود : وضعیت زنان با ظهور اسلام دگرگون شدوپیامبر(ص) احترامی که به شان ومنزلت زنان بخصوص به دخترش فاطمه زهرا قائل بودند زبانزد بودوبا ظهوراسلام ،بنیان برتری طلبی در همه ی زمینه ها برکنده شد.

لازم به توضیح است در پایان این مراسم از تعدادی مادران وهمسران شهید وهمچنین از همه همکاران خانم شاغل در استان با اهدای لوح وجوایز نقدی تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*