اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / برگزاری مراسم انس با قرآن در روز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در زندان تبریز

برگزاری مراسم انس با قرآن در روز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در زندان تبریز

مراسم انس با قرآن در روز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در زندان تبریزبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان،  مراسم انس با قرآن کریم و جشن دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با شرکت مددجویان و میهمانان مدعو و مسئولین زندان و بنیاد تعاون زندانیان در زندان تبریز برگزار شد.

آقایی مدیر اداره زندان تبریز محبت به اهلبیت پیامبر بزرگوار اسلام را ، سعادت و کمال انسان ها عنوان کرد وافزود : مصادف بودن نیمه ماه مبارک رمضان با ولادت مسعود حضرت مجتبی (ع) شیرینی و لذت روزه داری و عبادت حضرت حق را افزوده است.

وی با اشاره با فعالیت های اشتغال زایی و ضرورت استفاده از لحظه لحظه عمر به عنوان سرمایه  انسان گفت : در کنار کار و تلاش و اشتغال مولد باید نسبت به سیقل دادن روح و زدون غبار و آلودگی های مشغله های  زندگی مادی توجه و اهتمام داشت

وی ادامه داد : انس با اهلبیت عصمت و طهارت و ارتباط موثر و عاشقانه  با ائمه هدا می تواند ما را به قرب الهی رساند و لذت بندگی و طاعت را به ارمغان بیاورد.

مدیر زندان با اشاره به ایام حزن و اندوه و شادی و سرور اهل بیت گفت : هدف و انگیزه در هر دوی این مناسبت ها تعالی و توفیق به عمل صالح و پاک است و امیدواریم شب های قدر و ایام سوگواری امیرالمومنین علی (ع) ما را به نور و سعادت برساند تا در پایان ماه رمضان از نجات یافتگان شویم.

بر پایه این گزارش قاریان مددجو ، قاریان مدعو مسعود آذرباد و جعفر خدمتی به تلاوت آیات الهی پرداخته و در ادامه گروه سرود و تواشیح مددجویان به مولودی خوانی و مناجات پرداختند و مراسم با اقامه نماز جماعت و مراسم افطاری خاتمه یافت.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*