اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری محفل قرآنی و ضیافت افطاری در زندان مرکزی تبریز

برگزاری محفل قرآنی و ضیافت افطاری در زندان مرکزی تبریز

محفل قرآنی و ضیافت افطاری در دهه آخر ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین و مددجویان زندان مرکزی تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان بنقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز قویدل ، مدیر زندان مرکزی تبریز در ابتدای این مراسم قرآن را مایه سعادت و نورانیت و علاج مشکلات دانست و گفت:دوران تحمل حبس فرصت مغتنمی است که تا به ساحل امن کلام وحی راه یافته و از سرچشمه زلال معرفت آن منبع فیض لایزال سیراب شویم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محرمی رئیس اداره فرهنگی تربیتی طی سخنانی ماه مبارک رمضان را پله ترقی و کمال انسانها معرفی و گفت:امید است با استفاده از نفحات  معنوی این ماه عزیز و فرصت های ناب اتصال و ارتباط با حضرت حق روح و جسمانمان را صفا و جلا داده و فیض  و کمال الهی دست یابیم .

ایشان با اشاره به طرح  ها و برنامه های آموزشی و قرآنی از مددجویان خواست با مشارکت فعال در این برنامه ها زمینه جبران مافات و بازسازگاری اجتماعی را برای خود و دیگران فراهم سازند.

بر پایه این گزارش در این مراسم قاریان مددجو به تلاوت آیات الهی پرداخته و گروه تواشیح و همخوانی اداره فرهنگی تربیتی و اندرزگاه مشاوره و  اصلاح رفتار به اجرای برنامه پرداختند و در پایان مددجویان در سر سفره احسان و اطعام روزه خویش را در فضای معنوی افطاری کردند.

برگزاری محفل قرآنی و ضیافت افطاری در زندان مرکزی تبریز

برگزاری محفل قرآنی و ضیافت افطاری در زندان مرکزی تبریز

برگزاری محفل قرآنی و ضیافت افطاری در زندان مرکزی تبریز

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image