اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن در زندان مراغه

در آخرین روزهای ماه پرخیر برکت رمضان، محفل بزرگ انس با قرآن با حضور مسئولین اداری و قضایی شهرستان، قاریان قرآن و مددجویان در زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از  روابط عمومی اداره زندان مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه در این محفل ،ضمن خیرمقدم به حاضرین، گزارش کوتاهی از برنامه های فرهنگی و قرآنی زندان در ماه مبارک رمضان ارائه نمود.

نجد دادستان عمومی و انقلاب مراغه نیز در این مراسم در سخنانی با اشاره به توجه ویژه مسئولین قضایی به مددجویان حافظ و قاری قرآن، اعطای مرخصی های ویژه و بهره مندی از سایر امتیازات را در راستای حمایت از آنان بیان نمود و از مددجویان خواست با شرکت مستمر در برنامه های برگزار شده واحد فرهنگی و تربیتی زندان ضمن بهره مندی از فضای معنوی، از امتیازات ویژه با گزارش واحد فرهنگی زندان بهره مند گردند.

دادستان مراغه، هدف از تداوم برنامه های فرهنگی  در زندان و همچنین برنامه های آوزش فنی و حرفه ای و اشتغال آفرینی زندان را جلوگیری از بازگشت مجدد آنان به زندان عنوان نمود و از برنامه های قضایی برای بعد از آزادی از زندان خبر داد.

در این مراسم همچنین قاریان قرآن به قرائت قرآن پرداختند و گروه تواشیح مشکات شهرستان مراغه نیز به اجرای برنامه در این مراسم معنوی پرداخت.

در ادامه نیز دادستان شهرستان مراغه از برخی از حافظان قرآن آزمون حفظ به عمل آورد و همچنین با اهدای لوح و جوایز از مددجویان حافظ و قاری قرآن و نیز قاری روشندل قرآن که در برنامه های زندان همکای می نماید با حضور مسئولین تقدیر به عمل آمد.

در پایان مراسم نیز مسئولین شهرستان در کنار مددجویان زندان روزه خود را افطار نمودند.

در ایام ماه پرخیر و برکت رمضان علاوه بر این محفل بزرگ قرآنی، محافل متعدد در بندهای مختلف زندان و همچنین برنامه های روزانه جزء خوانی قرآن به همت واحد فرهنگی و تربیتی زندان برگزار گردید.

برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری مراسم انس با قرآن در بند جوانان زندان مراغه

برگزاری مراسم انس با قرآن در بند جوانان زندان مراغه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image