اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مرند

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مرند

مراسم معنوی محفل انس با قرآن با حضور مسئولین شهرستان  در زندان مرند برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند مراسم معنوی محفل انس با قرآن با حضور معاون رئیس دادگستری ، شهردار و اعضای شورای اسلامی ، دبیر ستاد اقامه نماز و جمعی از مسئولین و قاریان برجسته قرآنی شهرستان در معیت ریاست زندان و با شرکت پرشور پرسنل و زندانیان  در محل زندان مرند برگزار گردید

در ابتدای مراسم جمعی از مددجویان حافظ جزءهای  قرآن، سوره های منتخب را از حفظ قرائت وسپس قاریان قرآن با تلاوت خود صفای خاصی به مراسم بخشیدند  . اجرای تواشیح  و همخوانی  و مداحی از دیگر برنامه های مراسم بود .

قربانی دبیر اقامه نماز شهرستان در جمع حاضرین  با اشاره به اینکه قرآن کتاب هدایت بشریت بوده تدبر و تفکر در آیات قرآنی را توصیه و به آنها گوشزد نمود، ضمن قرائت قرآن مفاهیم و معانی آن را درک و نسبت به آنها عمل نماییم چرا که با حاکمیت قرآن بر جامعه و خانواده ها از اشاعه فحشاء  جلوگیری خواهد شد .

ایشان در ادامه خطاب به مددجویان گفت: به مددجویان  ضمن آموزش تلاوت قرآن در این ماه مبارک با کتاب الهی عهد و پیمانی دوباره ببندند که از گناهان مرتکبه توبه نموده تا پس از آزادی از انجام اعمال مجرمانه دست برداشته و از بازگشت دوباره به زندان جلوگیری نمایند .

بر پایه این گزارش با پخش اذان زنده مغرب به افق شهرستان ،  مراسم صرف افطاری در بین مددجویان ، سربازان و میهمانان برگزار گردید

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*