صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / برگزاری محفل انس با قرآن به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل زندان های استان در زندان مراغه

برگزاری محفل انس با قرآن به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل زندان های استان در زندان مراغه

محفل انس با قرآن به مناسبت دهه مبارک فجر با حضورمدیر کل زندان ها  استان وبا سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه مراغه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اداره زندان مراغه، سرهنگ سامی فرمانده سپاه ناحیه مراغه در این مراسم در سخنانی با اشاره به این که جشن چهلمین سال انقلاب در زمانی برگزار می شود که گفتمان انقلاب از مرزهای کشور فراتر رفته و تا آن سوی جهان پیش رفته است و تاثیرات عمیق معنوی آن بر ملت های بسیاری چون سوریه، عراق، لبنان کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین الهام بخش بوده است.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه مراغه به تشریح بخشی از نقشه های دشمنان بر نابودی ملت بزرگ ایران پرداخت و تنها راه عبور از این مشکلات را پیروی از کلام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در پشتیبانی از ولایت فقیه و تبعیت از ایشان به عنوان یک شاخص دقیق بیان نمودند.

پیش از سخنان فرماندهی سپاه ناحیه مراغه، صفیلوئی رئیس اداره زندان مراغه گزارشی از اقدامات اداره زندان در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، قضایی و ترک اعتیاد و بهداشت و درمان ارائه نمود.

در این مراسم همچنین گروه سرود و تواشیح زندان مراغه به اجرای برنامه پرداخت و در بخش پایانی با حضور محمدیاری مدیر کل زندان های استان و قنبرزاه رئیس دادگستری و نجد دادستان عمومی و انقلاب مراغه و سایر مسئولین با اهدای جوایز از مددجویان فعال فرهنگی، گروه سرود و تواشیح، حافظان قرآن کریم و برندگان مسابقات ورزشی تجلیل به عمل آمد.

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مراغه

برگزاری محفل انس با قرآن در زندان مراغه

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image