اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

به منظور مقابله با شورش های احتمالی و کنترل اغتشاش ، مانوری به همین منظور در اردوگاه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجانشرقی به نقل از روابط عمومی اردوگاه استان به منظور اجرای مقابله با شورش های احتمالی و کنترل اغتشاش و همچنین افزایش ضریب امنیتی در اردوگاه استان برگزار گردید.

این گزارش حاکیست در این جلسه بر تقویت توان نیروهای هر دو نهاد به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی تاکید و راهکارها مورد بررسی قرار گرفت.

احمد تقی زاده رئیس اردوگاه استان درحاشیه  برگزاری مانور ، ضمن تقدیر و تشکراز حضور فرماندهای ستادی و یگان ویژه انتظامی گفت :زندانها آبستن حوادث بوده و با نگهداری از برخی مجرمین و محکومین شرور ، هر لحظه احتمال تنش و درگیری می باشد و از طرفی تعامل هرچه بیشتر یگان های انتظامی و ویژه با مسئولین اردوگاه استان  نقطه عطفی در جلوگیری از شورشهای احتمالی به شمار می رود. .

وی همچنین تاکید کرد حضور فرماندهان و اجرای مانورهای ضد شورش در اردوگاه  می تواند حتی فکر درگیری و شورش را در نطفه از بین ببرد و این مهم نیز در افزایش ضریب امنیتی و حفاظتی لازم و ضروری است .

رئیس اردوگاه  هدف از برگزاری این مانور را سنجش آمادگی نیروی های یگان حفاظت زندان در رویارویی با حوادثی همچون، شورش یا اغتشاشات احتمالی در زندان برشمرد و تاکید کرد امنیت اردوگاه استان  یک اولویت اساسی است.

سرهنگ شیری دخت  با مهم دانستن امنیت فیزیکی و سخت افزاری در برقرای امنیت زندان ها گفت: البته امنیت پایدار صرفا با امنیت فیزیکی تامین نمی شود و آموزش مداوم نیروهای حفاظتی زندان ، اجرای برنامه های پیشگیرانه و توسعه برنامه های اصلاحی و تربیتی را مکمل و ضامن بقای امنیت در زندان ها به شمار می رود.

بررسی کامل حفاظت فیزیکی در پوسته های داخلی ، خارجی و پشت بام زندان و تمرین عملی مبارزه با اغتشاش و شورش در اندرزگاه ها از جمله برنامه های اصلی این مانور بود .

برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

برگزاری مانور مقابله با اغتشاش در اردوگاه استان

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image