اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری شورای اداری زندان میانه

برگزاری شورای اداری زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه  جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش  آسیب رفتارهای پرخطر زندان میانه با حضور کلیه پرسنل ستادی و شیفتی در زندان میانه برگزار گردید .

حسن سلیمانی رئیس زندان میانه گفت : اهداف سازمانی  ما را موظف نموده اند در محل خدمتی که فعالیت  می کنیم باید به خاطر اداره آینده نگر باشیم چرا که روزی ما مستلزم کار بهینه در اداره بوده و محل امرار و معاش ما می باشد و این امر میسر نخواهد شد مگر با آشنائی کلیه شرح های وظایف خود . ما باید  کلیه مسائل امنیتی را در راس امور و کارهای خود قرار دهیم چرا که یک اشتباه شاید آخرین اشتباه می باشد .

وی در ادامه افزود : ما در برابر تمامی سربازان مسئولیم و وظیفه ماست که باید دوستانه و صمیمانه با آنها برخورد نمائیم .

وجود شور و اشتیاق در محیط اداره بسیار ضروری می باشد چرا که روحیه سالم در اداره در راستای شور و نشاط می باشد و بدون وجود روحیه سالم و پرنشاط هیچ کاری بصورت بهینه و کارساز انجام نخواهد شد .

وی در ادامه بیان کرد : ما در همه حال و همه جا  ما با روحیه معنوی و توکل به خدا و یاد اهل بیت می توانیم به مشکلات روزمره خود غلبه و گذر کنیم .

وی در پایان گفت : امنیت فعلی ما مدیون عزیزانی است که در مرزها و جبهه ها مدافع کشور هستند و وظیفه شرعی و قانونی ما نیز به پاس قدرانی زحمات این عزیزان در سربلندی کشور و رسیدن به آرمان های نظام جمهوری اسلامی و در این راستا رسیدن به اهداف سازمانی بیش از پیش کوشا باشیم .

سپس مصوباتی با حضور تمامی اعضا و کارکنان به تصویب رسید و جلسه با نثار صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید .

برگزاری شورای اداری زندان میانه

برگزاری شورای اداری زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image