اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری شورای اداری زندان میانه

برگزاری شورای اداری زندان میانه

جلسه شورای اداری زندان میانه با حضور اعضاء تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه در دومین روز از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی  جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان با حضور کلیه اعضای این ستاد و کارکنان شیفتی و ستادی برگزار گردید .

حجت الاسلام والمسلمین سلیمی ، رئیس زندان میانه در ابتدای جلسه ضمن عرض تسلیت شهادت بزرگ مرد مقاومت ، سردار حاج قاسم سلیمانی گفت : خبر شهادت سردار سلیمانی در اولین ساعات روز جمعه خبری واقعاً تاسف انگیز بود که به دست شیطان بزرگ این بزرگ مرد به فیض شهادت نایل گردید و امروز ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تقدیر از دلاورمندیهای این عزیزان و خانواده شهدا از وظایف اصلی ماست و خداوند است که پاداشی در خور شان شهدا خواهد داد .

وی در ادامه خاطر نشان شد : در این شرایط زمانی پیروی از خط مقام عظمای ولایت و رهبری ، حضرت امام خامنه ای همان ادامه مسیر امام و شهید است و با این خط مشی باید به تمامی دشمنان ثابت کنیم که خون این عزیزان در حقیقت به منزله آبی بود برای نهال انقلاب ، و  ادامه راه شهدا و اثبات این امر در حال حاضر دفاع از آرمان های امام (ره) و ارزش های اسلام ناب و حضور فرزندان این نظام با عنوان مدافعان حرم و شهادت دلاورمندان و فرزندان امام خامنه ای است .

وی در ادامه گفت : اهداف سازمانی که ما را موظف نموده اند در محل خدمتی که ما خدمت می کنیم باید به خاطر اداره آینده نگر باشیم چرا که روزی ما مستلزم کار بهینه در اداره بوده و محل امرار و معاش ما می باشد و این امر میسر نخواهد شد مگر با آشنائی کلیه شرح های وظایف خود . ما باید  کلیه مسائل امنیتی را در راس امور و کارهای خود قرار دهیم چرا که یک اشتباه شاید آخرین اشتباه بوده باشد .

وی در ادامه افزود : ما در برابر تمامی سربازان مسئولیم و وظیفه ماست که باید دوستانه و صمیمانه با آنها برخورد نمائیم .

حجت الاسلام والمسلمین سلیمی افزود:وجود شور و اشتیاق در محیط اداره بسیار ضروری می باشد چرا که روحیه سالم در اداره در راستای شور و نشاط می باشد و بدون وجود روحیه سالم و پرنشاط هیچ کاری بصورت بهینه و کارساز انجام نخواهد شد .

وی در پایان گفت : امنیت فعلی ما مدیون عزیزانی است که در مرزها و جبهه ها مدافع کشور هستند و وظیفه شرعی و قانونی ما نیز به پاس قدرانی از زحمات این عزیزان ،کوشش پیش از پیش در راستای رسیدن به اهداف سازمانی باید باشد.

شایان ذکر است در این جلسه  مصوباتی با حضور تمامی اعضا و کارکنان به تصویب رسید و جلسه با نثار صلوات و فاتحه  بر محمد و آل محمد و روح تمامی شهدای انقلاب و مدافعین حرم وبا پخش کلیپی از سردار سلیمانی به اتمام رسید .

برگزاری شورای اداری زندان میانه

برگزاری شورای اداری زندان میانه

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image