اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری دوره آموزشی نحوه اطفاء حریق در زندان مرند

برگزاری دوره آموزشی نحوه اطفاء حریق در زندان مرند

دوره آموزشی نحوه اطفاء حریق برای سربازان و پرسنل زندان مرند  برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند به منظور عملیاتی نمودن طرح های هشتگانه و آشنایی سربازان و پرسنل زندان با نحوه اطفاء حریق یک دوره آموزشی با حضور فرمانده عملیاتی آتش نشانی شهرستان برای آنان برگزار گردید .

پاشازاده فرمانده یگان حفاظت در جمع حاضرین  با بیان اینکه در بروز مواقع غیر مترقبه از قبیل آتش سوزی و زلزله در زندان یکی از اساسی ترین کارها به منظور جلوگیری از افزایش تلفات و  آسیب، حفظ خونسردی و کاردانی می باشد لذا به شرکت کنندگان توصیه نمودند که به مطالب مورد اشاره توسط استاد دقت لازم را داشته باشند تا در مواقع لزوم به نحو شایسته عملیاتی نمایند.

در ادامه فرمانده عملیاتی آتش نشانی شهرستان مرند مطالبی در خصوص آتش و نحوه اطفاء حریق را برای شرکت کنندگان توضیح داد وی با بیان اینکه حفظ خونسردی واطفاء حریق در اولین دقایق آن می تواند مانع ایجاد خسارت برای فرد و جامعه گردد لذا یادگیری مهارت اطفاء حریق را برای همه توصیه نمود

وی در ادامه  انواع آتش و نحوه خاموش کردن آنها  و انواع کپسولهای آتش نشانی و روش استفاده از آنها را برای شرکت کنندگان توضیح داد.

در ادامه دوره، مانور اطفاء حریق به اجرا گذاشته شد و کارآموزان به صورت عملی نحوه خاموش نمودن کپسولهای گاز و سایر آتشها را اجرا نمودند .

برگزاری دوره آموزشی نحوه اطفاء حریق در زندان مرند

برگزاری دوره آموزشی نحوه اطفاء حریق در زندان مرند

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image