اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / برگزاری جلسه کاهش آسیب های پرخطر زندانهای استان

برگزاری جلسه کاهش آسیب های پرخطر زندانهای استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان در راستای دستوالعمل سازمانی ، جلسه کاهش آسیب های پر خطر زندانهای استان با حضور اعضا کارگروه ،تشکیل شد.

این جلسه با محوریت گزارش عملکرد زندان سراب در حوزه کاهش آسیب های پرخطر، برگزار شد و رئیس زندان سراب به ارائه گزارش در این خصوص پرداخت .

در ادامه جوادی معاون سلامت ،اصلاح وتربیت استفاده حداکثری از برنامه های فرهنگی با هدف توسعه فعالیت های زندانبانی به ویژه کاهش آسیب های پر خطر در زندان  را مورد اشاره قرار دادو افزود: برگزاری منظم کلاس های آموزش احکام اسلامی و حضور مددجویان در نماز جماعت و محافل انس با قرآن عامل موثری بر تقویت باورهای دینی واخلاقی آنان و همچنین پیشگیری از کاهش آسیب رفتارهای پرخطر است

جوادی در ادامه افزود: ارتقاء بهداشت ودرمان وسلامت محیط زندانها سبب کاهش هرگونه آسیب رفتاری مددجویان می شود واین امردر عرصه زندانبانی اسلامی یک امر بسیار مهم بوده و می تواند گامی موثر و مثبتی در پیشبرد اهداف عالی سازمان زندانها باشد.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای ستاد کاهش آسیب به ارائه نظرات خود پرداختند.

شایان ذکر است طبق برنامه ریزی انجام شده ،مقرر گردید در ماههای آتی هر یک از روسای زندانهای تابعه با حضور در ستاد اداره کل به ارائه گزارش در خصوص عملکرد ستاد کاهش آسیب های پر خطر در زندان مربوطه را ارائه نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*