اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

جلسه شورای اداری در  زندان میانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه  اولین جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش  آسیب رفتارهای پرخطر زندان میانه در سال ۹۷  با حضور کلیه پرسنل ستادی و شیفتی در زندان میانه برگزار شد .

حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه در ابتدای جلسه بر امنیت زندان تاکید کرد وافزود: ما باید با آشنایی کامل از شرح وظایف خود ،کلیه مسائل امنیتی را در راس امور و کارهای خود قرار دهیم .

وی در ادامه وجود شور و اشتیاق در محیط کار را  بسیار ضروری برشمرد وافزود: روحیه سالم در مجیط کار مستلزم  شور و نشاط بوده و بدون وجود روحیه سالم و پرنشاط هیچ کاری بصورت بهینه و کارساز انجام نخواهد شد .

ایشان با بیان اینکه  خداوند متعال  را  ناظر بر اعمال خود بدانیم افزود: در همه حال و همه جا  می توانیم با توکل به خدا و یاد اهل بیت به مشکلات روزمره خود غلبه کنیم .

رئیس زندان میانه  در ادامه جدیت در امور را خواستار شدوافزود:در جهت رسیدن به آرمانهای نظام جمهوراسلامی  واهداف سازمانی ، همه همکاران بیش از پیش کوشا باشند .واین پاسخی خواهد بود برای عزیزانی که  در مرزهای کشورمان در جهت امنیت این مرز وبوم  تلاش می کنند.

در پایان  مصوباتی با حضور تمامی اعضا و کارکنان به تصویب رسید و جلسه با نثار صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*