اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه جلسه شورای اداری و کمیته ستاد پیشگیری و کاهش  آسیب رفتارهای پرخطر زندان میانه با حضور سرپرست جدید زندان میانه و پرسنل ، در زندان میانه برگزار گردید .

بهروز سلیمی ، سرپرست جدید زندان میانه گفت : اهداف سازمانی ، ما را موظف نموده به خاطر مجموعه ای که در آن خدمت می کنیم آینده نگر باشیم و این امر میسر نخواهد شد مگر با آشنائی بیشتر به کلیه ی شرح  وظایف خودمان .

وی افزود : امیدوارم  همکاران  بیش از پیش در انجام امورات سازمانی فعالیت  مستمری داشته باشید تا بتوانیم با روحیه سالم وپرنشاط به نحو احسن در پیشبرد اهداف سازمانی موفق باشیم

وی در ادامه بیان داشت  : ما در همه حال  می توانیم  با روحیه معنوی و توکل به خدا و یاد اهل بیت ،به مشکلات روزمره خود غلبه  کنیم .

وی در پایان گفت : امنیت فعلی را مدیون عزیزانی است که در مرزها و جبهه ها مدافع کشور هستند و وظیفه شرعی و قانونی ایجاب می کند که به پاس قدرانی از  زحمات این عزیزان در راستای  رسیدن به اهداف سازمانی بیش از پیش کوشا باشیم .

در ادامه مسئولین و کارکنان زندان نیز انتصاب سلیمی را  بعنوان سرپرست جدید زندان بار تبریک گفتند و پس از بیان مشکلات واحدهای خود مصوباتی با حضور تمامی اعضا و کارکنان به تصویب رسید و جلسه با نثار صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید .

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

برگزاری جلسه شورای اداری در زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*