اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری جلسه شورای اداری اردوگاه حرفه آموزی استان

برگزاری جلسه شورای اداری اردوگاه حرفه آموزی استان

جلسه شورای اداری اردوگاه حرفه آموزی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی اردوگاه استان به منظور ایجاد هماهنگی در بین کارکنان ، بررسی مشکلات و موانع موجود و آمادگی های لازم جلسه شورای اداری اردوگاه استان با حضوررئیس و مسئولین واحدها، تشکیل گردید.

رئیس اردوگاه استان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل در جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان در اردوگاه از پرسنل خواست تا همچون گذشته و با جدیت بیشتر در انجام این مهم تلاش نمایند.

تقی زاده در ادامه به رعایت  دستورالعملهای سازمانی تاکید کرد وافزود: همه ما موظف به رعایت مقررات، دستورالعمل ها و ضوابط هستیم وهمه ی کارهایمان باید بر این اساس باشد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاران فرهنگی ، تلاش آنها را نقطه قوت کاهش آسیب رفتارهای پر خطر در زندان دانست و افزود:فعالیتهای فرهنگی باعث نشاط در میان مددجویان خواهد شد.

رئیس اردوگاه از تلاشهای مددکاری و مسئول اشتغال و روانشناسان مجتمع تقدیر نمود و تلاش همکاران اردوگاه را در بالابردن ارتقاء استانی  مثمرثمر دانست.

تقی زاده در ادامه در خصوص مواردی همچون بازرسی دقیق محوطه و بندها،توجه لازم در بحث اعزام و بدرقه ،نظارت بر تحویل وسایل زندانیان و توجه به سربازان وظیفه توصیه های لازم را ارائه داد.

در ادامه سخنور معاون اردوگاه تلاش و همکاری همکاران مجتمع را در پیشبرد اهداف و وظایف خود بسیار خوب ارزیابی نمود و به بیان بخشنامه های اداری پرداختند.

در ادامه کارکنان حاضر نظرات و دیدگاه های خود را مطرح نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image