اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری جلسه اشتغال و حرفه آموزی در زندان جلفا

برگزاری جلسه اشتغال و حرفه آموزی در زندان جلفا

جلسه اشتغال و حرفه آموزی زندان جلفا با حضور رئیس زندان واعضای کارگزوه تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی به نقل ازروابط عمومی زندان جلفا ،ششمین نشست کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان جلفابا حضور رئیس زندان ، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان جلفاو نماینده بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان استان برگزار گردید .

رحیم فلاح رئیس زندان جلفا در این نشست طی سخنانی ، ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت پرافتخارسردار رشید اسلام و سرباز ولایت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده وتلاش های بی وقفه رئیس واعضای کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان در طول ۹ ماه گذشته ، با بیان اینکه زندان یک جامعه کوچک با تمام معیارها و الگوهای یک اجتماع بشری بزرگ با همان نیازمندی ها و فاکتورهاست ، افزود : زندان به دلیل شرایط خاصی که دارد در صورت برخورداری از یک برنامه مناسب و بهره مندی از توانمندی های کارکنان و زندانیان می تواند محل بروز استعدادها و بسط و توسعه مطلوب انواع هنرها باشد.  

در ادامه حجه الاسلام رنجبررئیس کمیته اشتغال و حرفه آموزی زندان در این جلسه گزارش مبسوطی ازعملکرد کمیته در طول ۹ماه گذشته به جلسه ارائه داد .

وی از پذیرش تعداد ۱۰۶ نفر از زندانیان در سیستم جامع اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانهای کشورخبر داد و گفت: هم اکنون تعداد ۳۰ نفر از زندانیان در خارج از زندان ۱۵ نفر از آنها در اشتغال نشسته و ۲۲ نفردر بخش خدمات زندان مشغول به کار هستند .

حجه الاسلام رنجبر برگزاری ۲ دوره آموزشی در بخش کشاورزی و ۲ دوره آموزشی در بخش فنی و حرفه ای را از دیگر فعالیت های کمیته اشتغال و حرفه آموزی در طول ۹ ماه گذشته سال ۹۸ برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با اختصاص مکان مناسبی به عنوان کارگاه ، تعدادبیشتری از زندانیان در کارگاه چرم دوزی و منبت کاری مشغول شوند .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image