اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری جلسه آموزشی جلوگیری از شیوع آنفلولانزا و راهکارهای درمان آن در زندان مرکزی تبریز

برگزاری جلسه آموزشی جلوگیری از شیوع آنفلولانزا و راهکارهای درمان آن در زندان مرکزی تبریز

جلسه آموزشی جلوگیری از شیوع آنفلولانزا و راهکارهای  درمان آن در زندان مرکزی تبریزبرگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان بنقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز جلسه آموزشی جلوگیری از شیوع آنفلولانزا و راهکارهای درمان آن با شرکت مسئولین مراقب در زندان مرکزی تبریز  برگزار شد.

دکتر خوش اخلاق ریئس بهداری زندان مرکزی تبریز با ا شاره به زمینه ها و عوامل شیوع آنفلولانزا با شروع فصل سرما پیشگیری و رعایت بهداشت فردی را در کنترل و کاهش آثار زیانبار این بیماری بسیار حائز اهمیت دانست   .

وی با یادآوری این که زندان بعنوان محل زندگی جمعی و اجتماعی همواره مورد اثر پذیری از عوامل و بیماری های مسری است افزود: الحمداله تا بحال با تلاش مسئولین زندان و کارکنان بهداری زندان موردی از این بیماری را در مجموعه نداشته ایم و باید همه مسئولین بویژه مراقبین وسربازان و  افرادی که  مستقیماً با مددجویان در ارتباط هستند رعایت موارد و دستورات بهداشتی و پزشکی را مدنظر قراردهند تا از این برهه هم بسلامت عبور کنیم  .

برپایه این گزارش  در این جلسه آموزشی دستورالعمل های مربوط به پیشگیری و درمان آنفلولانزا مورد بررسی و آموزش قرار گرفت و شرکت کنندگان با آخرین راههای انتقال و مقابله با این بیماری آشنا شدند .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image