اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برگزاری آیین تکریم رئیس سابق زندان مراغه و معارفه سرپرست جدید زندان مراغه

برگزاری آیین تکریم رئیس سابق زندان مراغه و معارفه سرپرست جدید زندان مراغه

آیین تکریم رئیس پیشین و معارفه سرپرست زندان مراغه با حضور مسئولین حفاظت واطلاعات ،  بازرسی و فرمانده یگان حفاظت زندان های استان و مدیران عامل انجمن های حمایت زندانیان مراغه و ملکان و جمعی از کارکنان زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان  به نقل از روابط عمومی زندان  مراغه، قربان صفیلوئی رئیس سابق زندان مراغه در ابتدای این مراسم در سخنانی ضمن ارائه عملکرد دوران تصدی خود، از همکاران تلاشگراداره زندان مراغه و همچنین مسئولین قضایی شهرستان های مراغه، بناب، ملکان، عجب شیر و لیلان و سایر مرتبطین در کمک به پیشبرد اهداف سازمان زندان ها تقدیر نمود.

صفیلوئی، با اشاره به اولویت های سازمان مبنی بر کاهش جمعیت کیفری، افزایش اشتغال و حرفه آموزی، فعالیت های فرهنگی و تربیتی، توسعه و بهسازی زندان، تفکیک و طبقه بندی زندان، ارتقای امنیت پایدار در زندان،ارتقا بهره وری و توسعه نیروی انسانی ، ارتقای سلامت روانی و جسمانی زندانیان  گزارش اقدامات خود را در راستای تحقق این اهداف بیان نمود.

رئیس سابق  زندان مراغه با بیان اینکه تفکیک وطبقه بندی زندانیان  یکی از الویت های اصلی سازمان زندانهاست افزود بهسازی و تعمیر وساخت ابنیه جدید در زندان مراغه از جمله اقدامات موثر در این راستا بود.

در ادامه جباری ثانی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های استان در سخنانی با اشاره به اقدامات موثر  صفیلوئی در زندان مراغه و اقدامات شاخص ایشان در مدیریت های قبلی در اردوگاه کاردرمانی و زندان اهر که منشا خیر و برکت بوده است، انتخاب ایشان به سمت معاونت سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان توسط مدیر کل زندان های استان بهره مندی تمامی زندان های استان از تجارب ایشان برشمرد و همچنین انتصاب اکبریان را به سمت سرپرست زندان مراغه به عنوان یکی از نیروهای تلاشگر و داری پشتکار زیاد، در راستای تداوم مسیری که رئیس پیشین بنا نهاده اند برشمرد.

ابراهیم اکبریان سرپرست اداره زندان مراغه نیز در این آیین در سخنانی، با تقدیر از مدیر کل زندان های استان در اعتماد به ایشان و مجموعه زندان مراغه، به برنامه های خود برای نیل به اهداف سازمانی اشاره نمود و از رساندن اهداف سازمان به ۱۰۰درصد در دوره پیش رو خبر داد.

سرپرست اداره زندان مراغه اهم برنامه هالی خود در دوره جدید مبتنی بر توسعه فعالیت ها فرهنگی و ورزشی، استفاده بیشتر از دستورالعمل تفکیک و طبقه بندی، افزایش اشتغال پایدار، اجرای روان درمانی  و توسعه آن در زندان، کاهش جمعیت کیفری، پیگیری پرونده مددجویان تحت قرار، پیگیری جهت استفاده از تاسیسات حقوقی جدید، اجرای دقیق مصوبات ستاد کاهش آسیب و پیگیری احداث زندان جدید مراغه بیان نمود.

در پایان این مراسم لوح تقدیر و سپاس  مدیر کل زندان های استان، همکاران زندان مراغه، مدیران عامل و هیات مدیره انجمن های حمایت به صفیلوئی رئیس پیشین زندان مراغه تقدیم شد و حکم انتصاب سرپرست اداره زندان مراغه نیز به ایشان تحویل داده شد.

لازم به ذکر است قربان صفیلوئی رئیس پیشین زندان مراغه طی حکمی از سوی مدیر کل زندان های استان آذربایجان شرقی به سمت معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان آذربایجان شرقی منصوب گردید.

برگزاری آیین تکریم رئیس سابق زندان مراغه و معارفه سرپرست جدید زندان مراغه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image