اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برپایی نمایشگاه کتاب در زندان تبریز

برپایی نمایشگاه کتاب در زندان تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان  ، درراستای ترویج کتاب، کتابخوانی وتوسعه فرهنگی ، نمایشگاه کتاب  و محصولات فرهنگی در زندان تبریز برپا شد.

آقایی مدیر زندان مرکزی تبریز  در آیین افتتاح نمایشگاه در جمع مددجویان با توصیف اهمیت کتابخوانی و آشنایی با کتب مفید به خصوص برای شهروندان مددجو گفت:کتاب و ایجاد امکان دسترسی آسان و بی واسطه تازه های نشر، در جهت پویایی حقوق شهروندی است که می تواند باعث عدم گسست ازجامعه و ارتقا ی سطح علمی و آگاهی مددجویان گردد.

وی در ادامه افزود:زندان مرکزی تبریز در زمینه های آموزشی و فرهنگی به یاری مسئولان قضایی استان ، پیشرو و الگو بوده و خوشبختانه با تدبیروهدایت مدیرکل زندانها وکارکنان دلسوز و فرهنگی در مسیر صحیح پیشرفت قرار گرفته است.

وی با اشاره به برپایی کلاس های متعدد آموزشی -کاربردی  نظیر کار آفرینی ، کسب و کار و بازاریابی نوین مجازی وآموزش های رسمی و مدرسه ای اظهار داشت :با توجه به اینکه بخشی از مددجویان علاقه وافری به فراگیری علوم نوین بخصوص در زمینه های اقتصادی و تجاری دارند با هماهنگی و همراهی اساتید برجسته دانشگاه کلاسهای آموزشی به این منظور در زندان تبریز دایر گردید که به جهت استقبال خوب مددجویان انشاا… تداوم آن را شاهد خواهیم بود.

مدیر زندان تبریز ابراز امیدواری کرد تداوم چنین برنامه هایی ، تاثیر مثبت وسازنده در باز پروری واصلاح زندانیان داشته باشد .

در ادامه رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان تبریز با ابراز خشنودی از اقبال عمومی در زندان با برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی خاطر نشان ساخت:طرح های کتابخوانی بصورت مستمر در این زندان اجرا می شود که در ۵ ماه اول سال جاری ۶ مورد با موضوعات مختلف برگزار گردیده تا جاییکه در جشنواره کتابخوانی رضوی در بین تمام نهادهای استانی رتبه نخست شرکت کننده را داشتیم و این مسئولیت مارا در برپایی بهتر و برنامه ریزی دقیق تردر این عرصه بیشتر می نماید.

لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب زندان تبریز از ۲۹ مردادماه تا نیمه شهریور همزمان با جشنواره سراسری فروش کتاب درحال برگزاری است و روزانه ۸ساعت در دو نوبت صبح وعصر کتاب و محصولات فرهنگی را با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی درمعرض فروش و دید  بازدید کنندگان قرار می دهد .

لازم به یادآوریست جوادی معاون مدیرکل زندانهای استان به همراه جمعی از مسئولین ستاد اداره کل در معیت آقایی مدیر  زندان تبریز از این نمایشگاه بازدید کردند.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*