اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / برپایی مسابقه کتابخوانی در زندان تبریز

برپایی مسابقه کتابخوانی در زندان تبریز

یک دوره مسابقه کتابخوانی با ارجاع به کتاب “من زنده ام” اثر آزاده سرافراز خانم معصومه آباد ،در دوبخش مددجویان وپرسنل خانم زندان مرکزی تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل روابط عمومی زندان مرکزی تبریز این مسابقه درراستای ترویج کتاب، کتابخوانی همزمان در بین مددجویان بند نسوان وپرسنل خانم  زندان تبریز برگزار گردید.

در این رابطه آقایی مدیر زندان مرکزی تبریز  گفت: توجه به مسائل فرهنگی و دراس آن  ترویج کتابخوانی سبب     می شود زندانیان در دوره گذران حبس ضمن  فراگیری علوم و ادبیات و معرفت دینی ، ارتباط خود را با جامعه بیرون حفظ کرده و پس از آزادی بخشی از آموزه های خود را به ارمغان برده و در زندگی روزمره خود بکار گیرند.

وی ادامه داد:برای هرچه پربار تر شدن بخش فرهنگی وتوسعه کتابخوانی ،ضمن برپایی مسابقات متعدد در بین مددجویان و حتی همکاران،تجهیز کتابخانه زندان با مشارکت نهاد کتابخانه هی عمومی و همچنین سایر کتابخانه های مشتاق به همکاری را در اولویت قرار داده ایم .

آقایی با اشاره به اولویت کارهای فرهنگی در راستای فراگیری قرآن افزود : زندان تبریز الگوی مثال زدنی در بخش تعلیم و تربیت و حفظ قرآن می باشد

مسئول فرهنگی زندان تبریز در خصوص ویژگی های مسابقه کتابخوانی من زنده ام اظهارداشت: مسابقه کتابخوانی من زنده ام همزمان در سراسر زندانهای کشور در زندان تبریز نیز برای خانمها برگزار شد که  استقبال خوبی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد :نفرات برتردر دوبخش معرفی گردیدندکه برای تشویق به امر کتابخوانی برای نفرات برگزیده هر دوبخش جوایز ی اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*