اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / برپایی محفل شبی با قرآن با حضور قاری بین المللی در زندان تبریز

برپایی محفل شبی با قرآن با حضور قاری بین المللی در زندان تبریز

محفل شبی با قرآن با حضور قاری بین المللی ، در زندان تبریزبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی مراسم شبی با قرآن با حضور قاریان ممتاز کشوری و محمدرضا سلطانی قاری مشهورو بین المللی  در زندان تبریز با شرکت مسئولین و مهمانان قرآنی برگزار گردید.

آقایی مدیر اداره زندان مرکزی تبریز با تشریح برنامه های ستاد اجرایی ماه مبارک رمضان گفت: این محفل قرآنی ،  هشتمین محفل رسمی  در طول ماه مبارک رمضان است که همراه با ۴۵ فعالیت و برنامه فرهنگی و قرآنی برای گروه های هدف اجرا می گردد امیدواریم حاصل آن نور ، سعادت و اصلاح و بهره مندی هرچه بیشتر برای مخاطبان این برنامه باشد.

مدیر زندان تبریز با اشاره به همکاری نهاد های قرآنی با فرهنگی تربیتی زندان اظهار داشت : به نوبه خود از چهره های قرآنی و هیات های حسینی . علما و روحانیون که در برپایی مجالس و برنامه های فرهنگی و مذهبی یاری گر مجموعه تلاشگران اصلاح تربیت بودند قدردانی می کنم.بطوریکه در ماه مبارک رمضان ۱۰سخنران ۸مداح و ۱۶نفر قاری ممتاز بصورت افتخاری با حضور در زندان به اجرای برنامه پرداختند.

بر پایه این گزارش در این مراسم که در حضور محمودی رئیس اتحادیه تشکل های قرآنی آذربایجان شرقی،قیصرنژاد و جوادی معاونین مدیرکل زندان های استان ، جباری رئیس اداره بازرسی ،سرهنگ اشرفی فرمانده یگان حفاظت و تعدای از مسئولین  و میهمانان مدعو برگزار می شد.گروه تواشیح و همخوانی معراج و قاریان کشوری ابراهیمی و قوچی و سلطانی قاری بین المللی با تلاوت های زیبا و ماندگار، شور و حال معنوی زاید الوصفی را ایجاد کردند و مددجویان روزه خود را در کنار مسئولین و مهمانان در فضائی صمیمی و معنوی افطار ، و مراسم با اقامه نماز جماعت خاتمه یافت.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*