اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید معاون برنامه وبودجه کشور ازمرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند تبریز

بازدید معاون برنامه وبودجه کشور ازمرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند تبریز

دکتر نمکی معاون برنامه وبودجه کشور ازمرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند تبریزبازدید کرد 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان دکتر نمکی معاون برنامه بودجه کشور به همراه دکتر بهبودی رئیس سازمان برنامه وبودجه استان و جمعی از مسئولین در معیت جمشیدی مدیر کل زندانهای استان از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند بازدید کردند.

برپایه این گزارش ،در این بازدید که در راستای بررسی مشکلات و موانع زندانهای استان مخصوصاً زندان مرکزی تبریز صورت پذیرفت زمینه های لازم در جهت اقدامات اساسی درتامین و حل معضلات و تخصیص اعتبارمورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

دکتر نمکی معاون برنامه بودجه کشور در بازدید از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند گفت : راه اندازی چنین مرکز اشتغال زایی یکی از کارهای  مثبتی است که در زندانهای استان انجام یافته و مسئولین استانی  سعی کنند در توسعه فضاهای کارگاهی در این مرکز ، نهایت تلاش را داشته باشند.

معاون برنامه بودجه کشور در ادامه کمک به اشتغال وحرفه آموزی زندانیان وهمچنین زندانی در کنار خانواده خود بودن را دو کار اساسی در حوزه زندانبانی عنوان کرد وافزود : توجه به این مقوله می تواند مشکلات مالی زندانیان و خانواده آنها را رفع و از بسیاری از آسیب های اجتماعی که خانواده زندانیان را تهدید می کند پیشگیری کند.

در ادامه جمشیدی مدیر کل زندانهای استان تامین اعتبار برای انتقال زندان مرکزی تبریز به خارج از شهر را خواستار شد وافزود:کمبود فضای فیزیکی وفرسودگی زندان تبریز وهمچنین تراکم جمعیت کیفری در این زندان یکی از مشکلات اساسی استان می باشد که اهتمام جدی مسئولین را می طلبد .

جمشیدی  ادامه داد: توسعه فضاهای کارگاهی و آموزشی کلیه زندانها در دستور کار کارگروه اشتغال قرار گرفته و استفاده حداکثری از مشارکت بخش خصوصی در برنامه های حرفه آموزی نیز لحاظ شده است.

نمکی معاون برنامه بودجه کشور در پایان بازدید  تعیین تکلیف زندان تبریز از نظر معارض را متذکر شد وافزود: ساختمان زندان تبریز از نظر تملک و همچنین مشکلات  و موانعی که در راستای فروش آن وجود دارد بررسی ، و طی مکاتبه ای به سازمان برنامه وبودجه کشور انعکاس یابد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*